Úvod Aktuality Rezort Piešťany predstavil logo, chýba mu web

Rezort Piešťany predstavil logo, chýba mu web

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prvýkrát pod hlavičkou Rezortu Piešťany sa na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour spoločne prezentujú mesto, kúpele a hotely Sandor Pavillon, Park a Máj 화유기 대본 다운로드. Zvyšné dva zakladajúce subjekty – obce Banka a Moravany 24. januára v bratislavskej Inchebe chýbali.

[singlepic id=39438 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Piešťanský stánok má podobný koncept ako v minulých rokoch – pri jednotlivých pultoch ponúkajú zúčastnené subjekty svoje propagačné materiály a komunikujú s potenciálnymi zákazníkmi 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드. Záujem je najmä o mapy, ponuky akciových pobytov a kúpeľné oblátky.

Svoju premiéru zažilo na veľtrhu nové logo Rezortu Piešťany, ktoré je okrem stánku použité aj na niektorých propagačných materiáloch 네이버 굿 다운로드. Spolu s ním je tam aj QR kód a adresa www.visitpiestany.sk. Oficiálna stránka Rezortu Piešťany, na ktorú odkazujú, zatiaľ nefunguje.

„Webová stránka je stále v príprave, bude spustená v najbližších dňoch Minecraft 1.5.2 Forge. Nechceli sme ju spúšťať kým nie je celkom hotová,“ povedala riaditeľka Rezortu Piešťany Katarína Hallová a dodala, že v súčasnosti jej tvorcovia riešia už len kozmetické úpravy forza horizon 3.

Na veľtrhu bolo prvýkrát oficiálne použité nové logo. K výberu víťazného návrhu riaditeľka povedala: „Prišlo takmer 30 návrhov a konali sa dve kolá, keďže komisia sa nevedela rozhodnúť Ccna dump download. Druhé kolo bolo oveľa užšie, tí čo postúpili boli požiadaní o nejaké obmeny na svojich návrhoch. Logo bolo vybrané na konci roka, ale potom sme riešili administratívne záležitosti ohľadom ochrannej známky.“ Meno autora odmietla zverejniť i swear 다운로드. Povedala iba, že je to Piešťanec.

Víťazný návrh vybrala komisia zložená zo zástupcov zakladajúcich subjektov organizácie. „Myslím si, že bol iný ako ostatné návrhy, ktoré zobrazovali notoricky známe piešťanské atrakcie – lekná, magnóliu, Barlolámača 패킷 트레이서 6.1 다운로드. Jedna z podmienok bola, aby logo znázorňovalo Piešťany ako mesto pohybu a zdravého životného štýlu. Postavička v pohybe evokuje presne toto zadanie.“

Logo Rezortu Piešťany zdobilo aj tortu, ktorú do piešťanského stánku prišiel rozkrojiť prezident Ivan Gašparovič, ktorý má záštitu nad celým podujatím blender 3d. ITF Slovakiatour potrvá do nedele 27. januára.

[nggallery id=2116]

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA