Connect with us

Aktuality

Rezort Piešťany ide na dva veľtrhy, ponúkať bude cyklomapy

Published

on

Reklama

Aj tento rok sa naše mesto predstaví na dvoch veľtrhoch cestovného ruchu – v Bratislave a v Prahe. Účasť zastrešuje Rezort Piešťany, ktorý bude potenciálnym návštevníkom ponúkať nové cykloturistické mapy a pozve ich aj na najdôležitejšie podujatia v našom regióne.

piestany-06 (1)

Reklama

Samospráva sa podľa slov riaditeľa Rezortu Piešťany Štefana Šišku na prípravách a realizácii propagácie prostredníctvom veľtrhov podieľa obdobným spôsobom ako v minulých rokoch. Mesto Piešťany je členom oblastnej organizácie cestovného ruchu spolu so Slovenskými liečebnými kúpeľmi Piešťany, hotelmi Park, Máj, Magnólia, Sandor Pavillon, Občiansky združením Piešťany For You, obcami Banka a Moravany a taktiež najnovším členom Fakultou cestovného ruchu v Goethe Uni. Tie sa budú na ITF Slovakiatour a Holiday World prezentovať v spoločnom stánku.

„Na tieto veľtrhy pripravil Rezort propagačné materiály v dvoch oblastiach,“ informoval Štefan Šiška: „Prvý propagačný materiál bude upútvkou na pravidelne sa opakujúce kultúrno-spoločenské akcie v našom regióne. Ponúkame časový prehľad vybraných akcií, pre ktoré sa oplatí Piešťany navštíviť.“ Druhým materiálom sú podľa jeho slov cykloturistické mapy nášho regiónu. „Vytvorili sme súbor cykloturistických trás pre cestnú i horskú cyklistiku. Každá trasa obsahuje základné informácie o vzdialenosti, predpokladanom čase, náročnosti a stručný popis zvolenej trasy,“ uviedol riaditeľ Rezortu. Spomínaný informačný materiál sa odvoláva na webovú stránku visitpiestany.sk, kde návštevníci nájdu podrobnejšie informácie k týmto a ďalším cykloturistickým trasám.

Reklama

„Našu rozhodujúcu úlohu v propagácii zohráva i naďalej web stránka, ktorá bude v blízkej budúcnosti i v anglickom jazyku,“ uzavrel riaditeľ Rezortu Piešťany. Predpokladané náklady na účasť na veľtrhoch sa v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi nenavýšia. Piešťanský stánok môžete navštíviť na ITF Slovakiatour Bratislava od 30. januára do 2. februára a na Holiday World Praha od 20. až 23. februára.

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články