Connect with us

Aktuality

Rezort Piešťany čoskoro vyhlási súťaž na svoje logo

Published

on

Reklama
Reklama

Členovia oblastného združenia cestovného ruchu sa by sa mali už onedlho prezentovať pod spoločnou značkou. Všetky potrebné informácie neskôr turisti nájdu na adrese www.visitpiestany.sk.

[singlepic id=19476 w=520 h=350 float=center]

Predstavenstvo Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany zasadlo 13. septembra. Na stretnutí schválili obsah verejnej súťaže na logo organizácie aj postupu obstarania webovej stránky.

„Súťaž na logo vyhlásime v najbližších dňoch, najneskôr do dvoch týždňov, predpokladám však, že to bude skôr,“ informovala riaditeľka Rezortu Piešťany Katarína Hallová. Webovú stránku je podľa jej slov potrebné vytvoriť v súlade s pravidlami verejného obstarávania. Doména, ktorá by mala byť internetovou bránou do Piešťan pre turistov z celého sveta, bude www.visitpiestany.sk. Rezort Piešťany teda podľa všetkého nebude mať doménu aká by vyplývala z jeho názvu, teda www.rezortpiestany.sk alebo www.rezort-piestany.sk, i keď tieto domény registrované na firmu q7 digital media s.r.o. sú na predaj.

Reklama

Počet členov Rezortu Piešťany sa pravdepodobne rozšíri. Katarína Hallová uviedla, že v súčasnosti registrujú niekoľko oficiálnych prihlášok a zároveň oslovujú ďalšie podnikateľské subjekty.

Nových členov má právo prijať valné zhromaždenie organizácie. Presný dátum jeho zasadania zatiaľ nie je známy.

Text a foto: M. Palkovič

Populárne články