Úvod Aktuality Remo Cicutto získal titul Primátor Slovenska 2013

Remo Cicutto získal titul Primátor Slovenska 2013

Podľa užívateľov portálu slovakregion.sk je najkrajším mestom Púchov a obcou Komjatice. Piešťany skončili až na 21 Forced php files. mieste, avšak prvenstvo v kategórii primátor získal Remo Cicutto.

Výsledok súťaže zverejnil portál slovakregion.sk včera dropbox videos. Podľa pravidiel sa do ankety mohol zapojiť každý, kto sa na portáli zaregistruje. Stačilo poslať „krátky popis s kladnými aktivitami úspešnými projektmi, ktoré (primátor, pozn 연극 대본 다운로드. red.) vykonal pre svoje mesto.“

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

„Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných e-mailov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju mesta alebo obce,“ píšu ďalej organizátori v podmienkach súťaže Ring of Elysium.

Primátorom Slovenska 2013 sa stal Remo Cicutto a Starostkou Slovenska 2013 Zuzana Máčeková z Uhrovca. Podľa informácií zverejnených na portáli obaja získajú celoslovenskú propagáciu v médiách, rozšírenú prezentáciu na slovakregion.sk, propagačné materiály, pohár pre víťaza a diplom segoe ui font.

(red)

REKLAMA

rekl-komenskeho

REKLAMA