Connect with us

Aktuality

Rehabilitačné stredisko v Piešťanoch poskytne ubytovanie ukrajinským rodinám s deťmi s postihnutím

Rehabilitačné stredisko v Piešťanoch ponúka pomoc ukrajinským rodinám s postihnutími deťmi.

Published

on

Reklama

Týmto rodinám, zároveň ponúkajú bezplatné ubytovanie a zdravotnú starostlivosť.

„Dianie na Ukrajine sa nás bytostne dotýka. Veľmi dobre si uvedomujeme, akú ťažkú životnú situáciu zažívajú v týchto dňoch rodiny s deťmi so zdravotným postihnutím. Radi by sme podali pomocnú ruku práve týmto rodinám a poskytli im nielen útočisko pred vojnou, ale aj medicínsku starostlivosť. Keďže v našom centre pracuje mnoho ukrajinských lekárov a terapeutov, veľmi si vážime a zároveň ďakujeme všetkým našim pacientom a ich rodinám za podporu, ktorú od nich denne dostávame. Vážime si záujem každého jedného z nich, že na nás myslia a ponúkajú nám svoju pomocnú ruku. Vlna solidarity, ktorá sa spustila, je nádejou, že dobro v ľuďoch zvíťazí…,“ informovali v tlačovej správe zástupcovia rehabilitačného strediska Axis Medical Center sídliaceho v priestoroch na Kúpeľnom ostrove.

Reklama

Axis zároveň vyzýva aj ďalšie rehabilitačné centrá a zariadenia, ktoré disponujú ubytovacími kapacitami, aby sa pridali  a pomohli takto rodinám s postihnutými deťmi, ktoré utekajú pred vojnou.

Ak poznáte takúto rodinu, môže sa obrátiť na bas@axis-medical.eu alebo volať na telefónne číslo +421 949 829 238.

Reklama

„Takisto uvítame pomoc Vás všetkých, ktorí viete byť nejakou cestou nápomocní týmto rodinám. Finančnú pomoc môžete smerovať na náš transparentný účet s názvom Nadácia AXIS, IBAN: SK24 0200 0000 0045 5479 8251, označenie platby: AXIS pre Ukrajinu/AXIS for Ukraine/AXIS für Ukraine,“ dodali predstavitelia centra.

TS /-red-

Populárne články