Úvod Aktuality Realita veľkonočných sviatkov, na cestách 15 opilcov denne

Realita veľkonočných sviatkov, na cestách 15 opilcov denne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Napriek tomu, že cieľom polície nie je vyberanie pokút a o zvýšenom počte policajtov informovala v dostatočnom predstihu, účastníci cestnej premávky dopravné predpisy aj tak porušovali 스마트폰 카트라이더 다운로드. Polícia v súvislosti s veľkonočnými sviatkami zvýšila dohľad nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky už od štvrtku 13. apríla. Policajti dohliadali na bezpečnosť účastníkov cestnej premávky vo zvýšenej miere do 17 Samsung pay. apríla. Tohoročné veľkonočné sviatky sa nezaobišli bez nehôd ani tragických následkov, pri 172 nehodách zomrelo päť osôb, osem sa zranilo ťažko a 82 ľahko 네이버 영어 사전 다운로드. Polícia odhalila na cestách počas piatich dní 75 vodičov a cyklistov pod vplyvom alkoholu.

„Neustále upozorňujeme, že vodiči pod vplyvom alkoholu v žiadnom prípade nepatria na cesty 오픈로드 동영상 다운로드. Takíto vodiči môžu spôsobiť nehodu aj tam, kde by tak za iných okolností neurobili. Zdá sa, že vodiči si neuvedomujú, že jazdou pod vplyvom alkoholu bezprostredne ohrozujú nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky Windows Activation. Okrem toho môžu skončiť v cele policajného zaistenia a ich alkoholový hazard ich postaví pred súd. Správajte sa zodpovedne k sebe i k iným,“ uvádza v tlačovej správe Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru kda popstar.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Počas piatich dní policajti odhalili pod vplyvom alkoholu 75 vodičov motorových vozidiel (35) a cyklistov (40). Priestupku, čiže jazdy pod vplyvom alkoholu do jedného promile, sa dopustilo 18 vodičov Get free pictogram. Jazdiť nad jedno promile si trúflo 17 vodičov. Teraz im hrozí až ročné väzenie, pretože sa týmto konaním dopustili trestného činu. Najviac vodičov nad jedno promile odhalili policajti v Prešovskom kraji (6), nad jedno promile nemali v Bratislavskom, Trnavskom ani v Nitrianskom kraji voicemeter.

Najviac podgurážených cyklistov s nameranou hodnotou nad jedno promile sa odvážilo vyraziť na cesty v Banskobystrickom a Žilinskom kraji (po 6) 치외법권 다운로드. Spolu sa ich na celom Slovensku nakopilo 26. Do jedného promile “nafúkalo“ 14 cyklistov. Zistené požitie alkoholu počas veľkonočných sviatkov 2016 (od 25 Download the anthem ringtones. marca do 28. marca) a 2017 (od 14. apríla do 17. apríla)

Čo sa týka dopravnej nehodovosti, počas minuloročných veľkonočných sviatkov (25.3. až 28.3.2016) eviduje polícia 99 dopravných nehôd, o život pri nich prišla jedna osoba, tri utrpeli ťažké zranenia a 31 osôb sa zranilo ľahko.

-lt/TS Prezídium PZ/Foto: Sos odtahova sluzba

REKLAMA