Úvod Aktuality Polícia rozbehne už zajtra Rýchlostný maratón, kontroly budú aj v Piešťanoch

Polícia rozbehne už zajtra Rýchlostný maratón, kontroly budú aj v Piešťanoch

REKLAMA
Esesko

Polícia pripravila i tento rok 24-hodinový Rýchlostný maratón 2017, počas dopravno-preventívnej akcie bude 19. apríla kontrolovať dodržiavanie maximálnej dovolenej rýchlosti ibis paint. Do akcie sa zapojili aj občania, ktorí mohli prostredníctvom výzvy navrhnúť konkrétne lokality ciest, kde budú stáť hliadky. Cestnú premávku a bude polícia kontrolovať aj v Piešťanoch, príslušníci budú dbať na predpisy na zákrute Hollého ulice Long Dark. Okrem úsekov, ktoré navrhli obyvatelia miest, pripojila polícia aj ďalšie vytypované stanoviská.

„Polícia počas siedmich dní dostala takmer 280 podnetov, v ktorých občania navrhli vyše 300 miest a úsekov Weekly Idol Warner One. Policajti všetky tieto podnety vyhodnocovali aj z hľadiska bezpečnosti, keďže nie všetky sú vhodné, napríklad, nebolo by možné bez rizika zastaviť vozidlo razer surround 다운로드. Po vyhodnotení všetkých návrhov polícia zostavila zoznam „Top navrhovaných úsekov“. Každé krajské riaditeľstvo na základe vlastných analýz posilňuje hliadky tak, aby efektívne chránili slušných účastníkov cestnej premávky 피망 게임 다운로드. Preto k navrhovaným úsekom od občanov pripojila aj ďalšiu stovku úsekov,“ uvádza v tlačovej správe Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru bootrec.exe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Výsledný zoznam obsahuje 386 miest, na ktorých budú policajti počas 24 hodín odhaľovať priestupky za prekročenie stanovených rýchlostí 가디언즈 오브 갤럭시 2 다운로드. Napriek tomu, že ide o preventívnu akciu, závažné priestupky budú policajti riešiť nekompromisne.

-lt/TS Prezídium Policajného zboru/Foto: archív-

REKLAMA