Úvod Aktuality Projekt Tvoríme Lido pokračuje tento víkend – príďte si aj vy vyrobiť...

Projekt Tvoríme Lido pokračuje tento víkend – príďte si aj vy vyrobiť lavičku

REKLAMA

Na Lide sa bude opäť pracovať s drevom, vznikne originálny mobilár podľa návrhu architektiek. Do stavby sa môžete zapojiť aj vy – sobotný workshop je určený pre verejnosť 포레스트검프 다운로드.

Cez víkend sa v rámci projektu Tvoríme Lido uskutoční ďalšie podujatie zamerané na výrobu objektov z dreva. Návrhy vytvorili architektky na mieru Got downloaded. Objekty sú jednoduché, modulárne a zvládne ich vytvoriť každý. Organizátori pozývajú Piešťancov, ktorí by chceli priložiť ruku k dielu, aby si svoju lavičku či ležadlo prišli vyrobiť Versacek.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Dizajn mobiliáru vytvorili architektky zo združenia Woven, ktoré majú bohaté skúsenosti s realizáciami malých drevených objektov Windows Subscribers. Na základe podnetov zozbieraných počas verejnej diskusie a v online dotazníku pripravili prvé návrhy. Tie potom konzultovali s miestnymi architektmi a zástupcami občianskych združení sentence. Objekty v ich finálnej podobe vzniknú cez víkend.

Cieľom projektu Tvoríme Lido je namiesto typizovaných prvkov vstúpiť do špecifického verejného priestoru Lida netradičným dizajnom a umožniť verejnosti zapojiť sa do procesu skultúrňovania tejto mestskej pláže 막돼먹은 영애씨 다운로드. Zároveň projekt rozvíja spoluprácu aktivistov s profesionálmi.

Dobrovoľníci, ktorí sa o Lido starajú, budú potom podľa finančných a časových podmienok na základe návrhov realizovať ďalšie objekty Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Projekt Tvoríme Lido nadväzuje na minuloročný Workshop 1:1, ktoré spoluorganizovalo združenie Woven a Centrum architektúry. Jeho výsledkom bol drevený objekt UWO, ktorý je v tomto roku nominovaný na slovenskú cenu za architektúru CEZAAR Imodio Language Pack.

Verejný workshop Tvoríme Lido bude prebiehať v sobotu 15 web page Excel. júla od 9:00 do 18:00  pri veľkom ohnisku na Lide. Príďte si aj vy „vystružlikať“ z dreva lavičku! Nástroje a materiál budú zabezpečené Sharebox download.

TS

REKLAMA