Úvod Aktuality Projekt Tvoríme Lido pokračuje tento víkend – príďte si aj vy vyrobiť...

Projekt Tvoríme Lido pokračuje tento víkend – príďte si aj vy vyrobiť lavičku

REKLAMA

Na Lide sa bude opäť pracovať s drevom, vznikne originálny mobilár podľa návrhu architektiek. Do stavby sa môžete zapojiť aj vy – sobotný workshop je určený pre verejnosť 포레스트검프 다운로드.

Cez víkend sa v rámci projektu Tvoríme Lido uskutoční ďalšie podujatie zamerané na výrobu objektov z dreva. Návrhy vytvorili architektky na mieru Got downloaded. Objekty sú jednoduché, modulárne a zvládne ich vytvoriť každý. Organizátori pozývajú Piešťancov, ktorí by chceli priložiť ruku k dielu, aby si svoju lavičku či ležadlo prišli vyrobiť Versacek.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Dizajn mobiliáru vytvorili architektky zo združenia Woven, ktoré majú bohaté skúsenosti s realizáciami malých drevených objektov Windows Subscribers. Na základe podnetov zozbieraných počas verejnej diskusie a v online dotazníku pripravili prvé návrhy. Tie potom konzultovali s miestnymi architektmi a zástupcami občianskych združení sentence. Objekty v ich finálnej podobe vzniknú cez víkend.

Cieľom projektu Tvoríme Lido je namiesto typizovaných prvkov vstúpiť do špecifického verejného priestoru Lida netradičným dizajnom a umožniť verejnosti zapojiť sa do procesu skultúrňovania tejto mestskej pláže 막돼먹은 영애씨 다운로드. Zároveň projekt rozvíja spoluprácu aktivistov s profesionálmi.

Dobrovoľníci, ktorí sa o Lido starajú, budú potom podľa finančných a časových podmienok na základe návrhov realizovať ďalšie objekty Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Projekt Tvoríme Lido nadväzuje na minuloročný Workshop 1:1, ktoré spoluorganizovalo združenie Woven a Centrum architektúry. Jeho výsledkom bol drevený objekt UWO, ktorý je v tomto roku nominovaný na slovenskú cenu za architektúru CEZAAR Imodio Language Pack.

Verejný workshop Tvoríme Lido bude prebiehať v sobotu 15 web page Excel. júla od 9:00 do 18:00  pri veľkom ohnisku na Lide. Príďte si aj vy „vystružlikať“ z dreva lavičku! Nástroje a materiál budú zabezpečené Sharebox download.

TS

REKLAMA