Úvod Aktuality Prístrešok na Panskej Javorine zhorel do tla

Prístrešok na Panskej Javorine zhorel do tla

REKLAMA

V noci z pondelka 13. mája na utorok 14. mája ľahol popolom turistický prístrešok neďaleko rozhľadne na Panskej Javorine v Považskom Inovci, kam chodia na výlety aj Piešťanci Java 7 64-bit. Vyhliadková veža našťastie ohňom zasiahnutá nebola. Príčina požiaru je v štádiu zisťovania.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Dňa 13 Download Detective Conan. mája, krátko po jedenástej hodine v noci bol ohlásený požiar jednoduchej stavby v katastri obce Zlatníky, v okrese Bánovce nad Bebravou. Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Bánoviec nad Bebravou s dvomi zásahovými vozidlami 미드 식스 다운로드. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide o požiar prístrešku pre turistov, ktorý bol v pokročilej fáze horenia mac sierra. Požiarisko o rozlohe cca 5×5 m sa nachádzalo v teréne neprístupnom pre cisternovú zásahovú techniku,“ informoval Marián Petrík z KR HaZZ v Trenčíne 열혈강호 549화 다운로드.

Zasahujúci hasiči likvidovali požiar vodou z genfo vakov. Rozhľadňa stojaca v blízkosti požiariska ohňom zasiahnutá nebola. Pri udalosti profesionálnym hasičom asistovali aj členovia DHZ z obce Zlatníky 메이크업 다운로드. „Pri udalosti sa nikto nezranil. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ dodal M. Petrík.


-red- Foto: FB Kočovce

REKLAMA