Úvod Aktuality Prírodné kino má šancu na oživenie

Prírodné kino má šancu na oživenie

REKLAMA
Esesko

Piešťanské prírodné kino v mestskom parku má šancu na znovuoživenie. Poslanec mestského zastupiteľstva z klubu Spoločne pre Piešťany a aktivista Michal Fiala oslovil kompetentných zástupcov mesta a mestských organizácií o spoluprácu pri návrhu na jeho oživenia, a tí už podnikajú prvé kroky 윈도우 putty 다운로드. Okrem vyčistenia od náletovej zelene,  preveria možnosti premietania, keďže technika  v kine nie je a plátno poškodili vandali. Na ostatných úpravách by sa podieľali aj dobrovoľníci 강철 서신 다운로드.

IMG_3726

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Riaditeľka Mestského kultúrneho strediska Marta Jurčová uviedla, že priestory čistia od náletov každý rok, inak by boli ešte v horšom stave, ako v súčasnosti nuke 10 다운로드. Minulý týždeň začali s prácami aktivační pracovníci, ktorých poskytlo Mesto Piešťany a postupne dávajú do poriadku schodíky pod lavicami 김약국의 딸들 책 다운로드. Ak sa podarí myšlienku zrealizovať, prírodné kino ožije v rámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny.

IMG_3733

REKLAMA

10437730_857054850982531_5808655373408099410_n

V roku 2008 poslanci mestského zastupiteľstva schválili vypracovanie projektu rekonštrukcie prírodného kina s rozpočtom viac ako 1,5 milióna eur, ktoré počítalo s hľadiskom pre 960 divákov a mali sa tu konať okrem premietania aj ďalšie podujatia Men's Worship Camp 2018. Rekonštrukciu plánovali začať nasledujúci rok. Podľa Michala Fialu však jeho návrh znovuživenia prírodného kina neodporuje projektu, iba ponúka dočasnú variantu, keďže plánovaný projekt je finančne veľmi náročný 엔비디아 지포스 다운로드.

Ako sa vyjadril vedúci mestského kina Fontána Jozef Valachovič, návštevnosť filmov má v posledných rokoch stúpajúcu tendenciu a tým vzrástli aj tržby egov 파일 다운로드. Pri znovuoživení exteriérového premietania by ale podľa neho mohla byť problémom technika, pretože pôvodná je premiestnená a už zabudovaná na Malej scéne Ivan Krasku Lineage Pack. Prírodné kino je zatvorené od augusta 1997. Vtedy v ňom Tatrafilm naposledy premietol poslednú snímku s príznačným názvom Spáči.

(red/ad)

REKLAMA