Úvod Aktuality Prírodné kino čistilo päťdesiat dobrovoľníkov

Prírodné kino čistilo päťdesiat dobrovoľníkov

REKLAMA
Esesko

Brigády PKP alebo Prírodné kino Piešťany, ktorá sa konala túto sobotu od desiatej do štvrtej, sa zúčastnilo päť desiatok dobrovoľníkov 교토 지도 다운로드. Mladí aj starší Piešťanci sa pustili do roboty a za deň rozobrali zhnité drevené sedadlá, vyčistili priestor od napadaného lístia aj náletových drevín Download 3D Driving Class. Práce však v areáli ešte bude dosť, okrem ďalšieho dočistenia bude treba dorobiť sedadlá, pódium, schodíky…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

S myšlienkou znovuoživenia prírodného kina prišiel aktivista Michal Fiala, mestský poslanec a člen iniciatívy Spoločne pre Piešťany, ktorí akciu spolu z o.z 나의 소녀시대 ost 다운로드. Sĺňava a Mestským kultúrnym strediskom aj zastrešili. Brigádnikom prialo tiež počasie a vyčistili takmer celý areál, výsledkom čoho bolo niekoľko kôp odpadu Forticlient VPN.

Areál prírodného kina už v predchádzajúcich dňoch čistili taktiež aktivační pracovníci, ktorých poskytlo Mesto Piešťany. Práce budú pokračovať aj ďalej, tak aby bolo možné priestor využívať už toto leto movie yeodo.

foto mucha prirodne kino

Brigádnici mali na obed zabezpečenú kapustnicu v Žiwli, ktorú pripravili u Dina jboss 6 다운로드. Pri obede tiež spísali množstvo námetov, ktoré by bolo podľa nich vhodné v prírodnom kine zrealizovať. Okrem pravidelných premietaní by radi videli dokumenty, historické filmy, ale aj prenosy zápasov Ligy majstrov 위닝2020 다운로드. Ďalší by si radi pozreli ochotnícke divadlo, koncerty, módne prehliadky, ale aj nedeľnú chvíľku poézie. Padli, samozrejme, tiež praktické návrhy, že nesmie chýbať bufet, pivo a cigánska Download the Alsong app. Odmenou pre tých čo sa zúčastnili brigád, by mohol byť vstup zdarma podľa pravidla jedna brigáda = jeden vstup.

PMG_2794w

Na záver brigády sa uskutočnilo prvé premietanie po 18-tich rokoch Google Hanyoung Translator. Cieľom bolo otestovať výkon techniky, ktorú používa náš portál PNky.sk pri zabezpečovaní projekcií počas festivalu Cinematik v starom amfiteátri a pri iných príležitostiach 33 Tekbon download. Výsledok bol viac ako potešiteľný…

(red), Foto: T. Hudcovič, Iveta Mucha Ondrášiková

REKLAMA