Úvod Aktuality Primátor Trnavy Bročka zbiera názory občanov k rozpočtu

Primátor Trnavy Bročka zbiera názory občanov k rozpočtu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Anketové lístky k rozpočtu mohli vyplniť obyvatelia krajského mesta aj na Trnavskom rínku minulú sobotou. Každý z účastníkov mal na jednoduchom formulári vyznačiť tri z desiatich oblastí mestského rozpočtu, ktoré považuje za prioritné haansoft pdf 드라이버 다운로드. Anketu bude Trnava ponúkať aj online.

Anketa Trnava

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

„Príprava rozpočtu je v plnom prúde 바람체 다운로드. Tento rok sme pri príprave základného konceptu už vychádzali aj z priorít výborov jednotlivých mestských častí.,“ píše primátor Trnavy na svoje FB stránke 아이폰 6 벨소리 다운로드. „Postupne chceme otestovať viacero možností ako získať názor aj priamo od vás. Dnes budete mať počas celého dňa možnosť dať vedieť tie vaše priority vyplnením minianketového lístku u týchto vysmiatych slečien na Trnavskom rínku Grape Valley. Od budúceho týždňa si tu začneme hovoriť detailnejšie o jednotlivých rozpočtových kapitolách a o tom, čo jednotlivé položky pre mesto a nás znamenajú.“

Status Petra Bročku vyvolal pomerne pozitívne reakcie a „palec hore“ dostal od 120-tich návštevníkov 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Jeho postoj komentovali napríklad takto: „To by si mohli aj iné mestá zobrať ze príklad a nie robiť rozpočet obce, mesta v tajnosti.“ Ďalší Trnavčan si myslí, že: „Toto je primátor, jak má byť…Odkedy je zvolený, mesto sa hýbe k lepšiemu…Dovtedy som ani netušil, čo robili tí papaláši…Len biznis potichúčky nič viac a ešte oblbovali babky, aby ich volili.“ Oceňujú aj spôsoby jeho komunikácie: „Dobrá komunikácia primátora s občanmi, veľmi dobra, klobúk dole.“ Alebo: „Fíha, to je prvý primátor, ktorý sa pýta ľudí na názor Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Ostatní všetko vedia, všade boli a všetkému rozumejú.“

brockaNový primátor Trnavy išiel do volieb ako aktivista, zakladateľ občianskeho združenia Lepšia Trnava 학습 앱 다운로드. „Zorganizovali sme a zúčastnili sa desiatok akcií: od zberu odpadu a čistenia verejných priestorov, cez rekonštrukcie detských ihrísk, zverejňovania netransparentných postupov mesta a nevýhodných zmlúv až k adopcii verejných priestorov a údržbe parku a stromov,“ napísal vo svojom predvolebnom vyhlásení 웹사이트 다운로드.

Bročka tiež plánuje zmenu organizačnej štruktúry na úrade a o svoje stoličky už prišli traja vedúci odborov. Podľa článku na stránke www.teraz.sk naplno spustí reorganizáciu úradu od nového roku 실버라이트 영상 다운로드. Ako napĺňa svoje predvolebné predsavzatia, môžu občania kontrolovať aj sami, na web stránke mesta totiž zverejňuje svoj pracovný kalendár Download a cinema. Obyvateľov chce do života úradu Trnava zapájať aj napríklad verejným prerokovávaním noviel Všeobecno-záväzných nariadení.

Zdroj: FB Peter Bročka, www.lepsiatrnava.sk

REKLAMA