Úvod Aktuality Primátor Miroslav Kollár odvolal viceprimátora pre Šulekovo

Primátor Miroslav Kollár odvolal viceprimátora pre Šulekovo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes, v pondelok 27. júna 2016 odvolal primátor mesta Hlohovec Miroslav Kollár z funkcie viceprimátora pre záležitosti miestnej časti Šulekovo, Olivera Pestúna Konosba. Dôvodom odvolania boli rozdielne názory na obsah a výkon funkcie druhého viceprimátora.

i_2932206„S Oliverom Pestúnom sme niekoľko rokov spolupracovali na riešení viacerých problémov mesta a vážim si jeho poslaneckú prácu v predchádzajúcich volebných obdobiach, keď patril k tým poslancom v hlohovskom mestskom zastupiteľstve, ktorí najhlasnejšie obhajovali záujmy Hlohovčanov, nielen obyvateľov miestnej časti Šulekovo 안아보자 다운로드. Aj preto som si ho vybral za zástupcu pre Šulekovo.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pri koncepčnej práci pre mesto sa však naše ponímanie rozdielov vo výkone funkcie viceprimátora a poslanca výrazne odlišovalo Cine 21 movie download. Pôsobenie vo funkcii  viceprimátora si vyžaduje iný typ výkonu verejnej funkcie, prevzatie zodpovednosti za manažment mesta a rozhodnutia jeho vedenia, ako aj podporu týchto rozhodnutí pred verejnosťou vm player 다운로드. V tomto sa naše predstavy o  výkone funkcie viceprimátora zásadne rozchádzajú.

Celá situácia ma vzhľadom na našu dlhoročnú spoluprácu osobne mrzí, želám Oliverovi Pestúnovi veľa úspechov v ďalšom poslaneckom aj profesionálnom pôsobení a som samozrejme pripravený pokračovať v konštruktívnej spolupráci na pôde Mestského zastupiteľstva aj Mestskej rady, ktorej O Download Android bitmap. Pestún ako nezávislý poslanec za obvod č. 7 zostáva členom,“ uviedol v zdôvodnení svojho rozhodnutia primátor Hlohovca M. Kollár.

Na svojej facebookovej stránke Miroslav Kollár situáciu komentoval takto: „Vedel by som si predstaviť aj príjemnejší začiatok pracovného týždňa, ale, žiaľ, nedá sa inak – dnes som odvolal z funkcie viceprimátora pre Šulekovo, O 폰으로 다운로드. Pestúna. Prešli sme s Oliverom kus cesty a rád sa s ním budem aj naďalej stretávať pri spolupráci a pokojne aj pri sporoch o dobré riešenia pre Hlohovec aj Šulekovo na pôde zastupiteľstva či mestskej rady, ale naše predstavy o výkone funkcie viceprimátora sú nekompatibilné a keďže budem pred vami skladať o dva a pol roka ja, musím v takejto chvíli prevziať zodpovednosť za takéto rozhodnutia na svoje plecia.“

Primátor mesta Hlohovec poveril svojím zastupovaním od 15 신세기 에반게리온 다운로드. januára 2015 dvoch  zástupcov – I. viceprimátorom sa stal poslanec Miloslav Drgoň zastupuje primátora v rozsahu činností a úkonov v oblasti územného plánovania, výstavby, dopravy a činností spadajúcich do pôsobnosti hlavného architekta mesta Drastic Pokémon Heartgold. Oliver Pestún bol ako II. viceprimátor poverený zastupovaním primátora v rozsahu činností a úkonov v oblasti riešenia problémov mestskej časti Šulekovo v rozsahu 50 hodín mesačne imageready.

Zdroj: www.hlohovec.sk, FB Mesto Hlohovec, FB Miroslav Kollár@hcprimator

REKLAMA