Úvod Aktuality Primátor Hlohovca sa ospravedlnil za neodvezený odpad

Primátor Hlohovca sa ospravedlnil za neodvezený odpad

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Radnica v Hlohovci zverejnila ospravedlnenie za stav v okolí kontajnerov a nádob na separovaný odpad v prvom týždni roka 2016. Primátor Miroslav Kollár sa osobne Hlohovčanom ospravedlnil aj na svojej FB stránke 축구 게임 다운로드. Chyba podľa neho nastala na strane mesta, pri tvorbe harmonogramu vývozu triedeného odpadu na rok 2016. K jednorazovému predĺženiu obdobia vývozu odpadu z dvoch na tri týždne došlo práve v najkritickejšom čase – na prelome rokov Is old-fashioned ised.

Kollar„Vzhľadom na termín posledného vývozu separovaného odpadu zo sídlisk v roku 2015 – 23 Free to Everytown. decembra, bol prvý vývoz v harmonograme na rok 2016 naplánovaný chybne až na týždeň 11. – 15. januára 2016.  Vzniknutú situáciu operatívne riešime,“ uviedla hovorkyňa Zuzana Hrinková Siebenstichová v tlačovej správe 아이폰 드라스틱 다운로드. Po dohode s novým zmluvným partnerom posunuli odvoz z konca týždňa na jeho prvé dni a odpad už odviezli.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Za vzniknutú situáciu sa ešte raz ospravedlňujeme. Vykonali sme opatrenia v rámci Mestského úradu, aby sa takáto situácia v budúcnosti neopakovala,“ doplnila Download the campus fairy.
-red- Zdroj: TS Mesta Hlohovec, ilustr. foto: archív PNky

REKLAMA