Úvod Aktuality Priestory Úsmevu sú vďaka participatívnemu rozpočtu bezbariérové

Priestory Úsmevu sú vďaka participatívnemu rozpočtu bezbariérové

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany podporilo prostredníctvom participatívnemu rozpočtu  v uplynulom roku päť malých a dva veľké projekty, ktoré vzišli od obyvateľov a aktivistov, pričom o nich v hlasovaní rozhodli sami obyvatelia Ndine Regulation 2019. Materské centrum Úsmev je vďaka tomu bezbariérové, realizáciu podporilo 366 hlasujúcich. Iniciátori projektu počítali so stavebnými úpravami vstupných priestorov, ktorý má slúžiť najmä mamičkám s kočíkmi, ale aj deťom so špeciálnymi problémami, pre ktoré je bezbariérovosť nevyhnutná 창피해 다운로드. Súčasťou projektu bolo aj vybudovanie bezbariérovej toalety.

Image00002

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Ku koncu roka 2016 bol projekt uskutočnený 셜록홈즈 소설 다운로드. V rámci exteriéru bola vymenená kovová vstupná mreža za plastové bezpečnostné vchodové dvere a vybudovaná bezbariérová nájazdová rampa Download Canon mp3. Vo vstupných priestoroch objektu bola podlaha tepelne zaizolovaná a poterom navýšená do úrovne okolitých miestností, boli odstránené pôvodné dvojkrídlové dvere vrátane zárubne a osadená nová zárubňa s dverným krídlom noise meter app. Takisto bol domurovaný otvor vrátane armovacích prác a omietky. V objekte boli aj odstránené prahy dverí a vymenené dverné krídla. Pôvodné PVC bolo odstránené a nahradené novým mmd 다운로드.
Práce, ktoré realizovala firma STATIKSTAV s.r.o. si vyžiadali sumu 4 952,51 eura. V roku 2017 pribudne k nájazdovej rampe aj bezpečnostné zábradlie,“ uvádza na stránke mesta Eva Bereczová Watman download.

Image00006

-lt/Zdroj a foto: Mesto Piešťany-

REKLAMA