Úvod Aktuality Príčiny požiaru bývalej diskotéky zisťuje polícia

Príčiny požiaru bývalej diskotéky zisťuje polícia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po uhasení požiaru bývalej diskotéky Indians na Teplickej ulici, na ktorom sa podieľali desiatky hasičov s dvomi desiatkami techniky, začali okolo poludnia s prvotnými úkonmi na mieste aj policajti hp 로드러너 다운로드. Predbežná škoda bola vyčíslená na 340-tisíc eur. Polícia preveruje aj možné úmyselné konanie pri vzniku požiaru, doterajšie výsledky vyšetrovania však k tomu nesmerujú Smash Bros.

_MG_0529w

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V piatok 10 크롬 사이트 다운로드. júla hasiči od skorých ranných hodín bojovali s požiarom bývalej reštaurácie a diskotéky. Oheň sa začal šíriť buď priamo z diskotéky, alebo z drevenej stavby oproti 안드로이드 os 다운로드. Následne zasiahol aj objekt šatní mestskej polície a na druhej strane susediacu novootvorenú reštauráciu. Piešťanským hasičom pomáhali profesionálni hasiči i dobrovoľníci z viacerých miest a obcí Trnavského kraja 가상 악기 다운로드. Oheň bol lokalizovaný okolo ôsmej a však dohášanie pokračovalo až do popoludňajších hodín.

IMG_2135wNa začiatku zásahu pomáhali pri hasení aj mestskí či štátni policajti 콜오브듀티 다운로드. Ich hlavnou úlohou však bolo zabezpečiť priestor. Po uhasení začali s úkonmi zisťovania príčin požiaru. „Polícia začala po uhasení požiaru s prvotnými úkonmi na mieste a to s prehliadkou objektov Full House comics. Pri požiari došlo k poškodeniu troch budov na Ulici Teplickej v Piešťanoch. Predbežná škoda bola vyčíslená na 340 000 eur. Úmyselné konanie polícia na mieste naďalej zisťuje za pomoci expertov z Kriminalisticko – expertízneho ústavu 에디우스 9 다운로드.  Nasadený je aj pes na vyhľadávanie akceláratov požiaru. Presná príčina požiaru zatiaľ nie je známa, no doterajšie previerky objektu nepotvrdili úmyselné konanie 미국에서 한국방송 다운로드. Až po ukončení všetkých úkonov na mieste, môže vyšetrovateľ posúdiť konanie a určiť právnu kvalifikáciu,“ vyjadrila sa  včera popoludní Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave Sketch-Up Pro8.

-th- Foto: th a R. Maráček

REKLAMA