Connect with us

Aktuality

Pri dopravnej nehode zomrel mladý Piešťanec

Published

on

Reklama

Včera zahynuli na cestách v trnavskom kraji dvaja vodiči. Polícia vyzýva k opatrnosti a prispôsobeniu rýchlosti jazdy svojim schopnostiam.

Prvá nehoda sa stala v nedeľu asi o pred siedmou ráno na Orviskej ceste v Piešťanoch. „Auto išlo po rovnom úseku cesty, no po prejazde mostíka nad miestnym potokom dostalo šmyk. Tu zišlo mimo cestu a narazilo do stromu,“ informovala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Reklama

V dôsledku nárazu utrpel 26-ročný vodič z Piešťan zranenia, ktorým na mieste podľahol. Jeho spolujazdkyňa (21 r.) z Kocuríc utrpela ťažké zranenia, s ktorými bola prevezená do nemocnice.

Podobná nehoda sa stala aj krátko popoludní medzi Cíferom a Trnavou. Vodič (61 r.) zišiel zo zatiaľ nezistených príčin z cesty a narazil do stromu. Bol na mieste mŕtvy. Obe tragické nehody policajti vyšetrujú.

Reklama

„Vodičom polícia pripomína, že sú povinní rýchlosť jazdy prispôsobiť najmä svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trnava

Populárne články