Úvod Aktuality Pri dopravnej nehode vyhasol ľudský život

Pri dopravnej nehode vyhasol ľudský život

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Medzi Moravským Lieskovým a Novým Mestom nad Váhom došlo v stredu 7. februára k dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol ľudský život. Na ceste I/54 sa za dosiaľ nezistených okolností udiala zrážka dvoch vozidiel a to Toyoty Corolla a Peugeotu 307 Free spss Hangul edition. 24-ročná vodička Toyoty z okresu Uherské Hradište utrpela pri dopravnej nehode vážne zranenia a je hospitalizovaná v trenčianskej fakultnej nemocnici 웹윤고딕 130 다운로드. Jej spolujazdec, sediaci na prednom sedadle utrpel zranenia, ktorým podľahol priamo na mieste dopravnej nehody. Jeho totožnosť momentálne overujú novomestskí kriminalisti movie Lion.

Spolujazdec sediaci vzadu v Toyote taktiež utrpel vážne zranenia a je hospitalizovaný v trenčianskej nemocnici. 18-ročný vodič Peugeotu sa pri dopravnej nehode nezranil right base. Jeho 16-ročná spolujazdkyňa sa zranila ľahko. Vodička Toyoty sa vzhľadom k vážnym zraneniam nemohla podrobiť dychovej skúške, preto jej bola odobratá krv na zistenie požitia alkoholu alebo iných omamných látok v nemocnici Kakao Mobile. U mladého vodiča Peugeotu bola dychová skúška negatívna.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

U nebohého bol nájdený podozrivý kryštalický materiál a taktiež aj zelená sušina Download the 2019 calendar. Tento materiál bol v zmysle zákona zaistený a bude zaslaný na expertízne skúmanie. V tomto prípade vyšetrovateľ taktiež začal trestné stíhanie vo veci zločinu „nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi“ Tekken Tag Tournament 1 Download.

Príčina tragickej nehody je v štádiu vyšetrovania. Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom už v predmetnej veci začal trestné stíhanie a to vo veci prečinu usmrtenie a vo veci prečinu ublíženia na zdraví 미인심계 다운로드. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne-

REKLAMA