Úvod Aktuality Pri Brunovciach vyhasol život 34-ročného muža

Pri Brunovciach vyhasol život 34-ročného muža

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom vyšetrujú dopravnú nehodu, pri ktorej dnes ráno pred šiestou hodinou zbytočne vyhasol život mladého muža miraculous singing book mobile. Tridsaťštyri ročný muž z piešťanského okresu by o dva týždne oslávil narodeniny.

K nehode došlo na rovnom úseku cesty I/61 pri Brunovciach, keď sa zrazilo nákladné motorové vozidlo Volvo, ktoré riadil 27-ročný vodič z Nového Mesta nad Váhom a osobným vozidlom Škoda Octavia Bust a move download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Podľa doterajších zistení vodič nákladného motorového vozidla z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismerného jazdného pruhu, kde v tom čase jazdil 34-ročný vodič Octavie QuickTime. Zrážka mala pre vodiča Octavie fatálne následky a zahynul na mieste dopravnej nehody. Vodič Volva bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania 쿠우 게임 다운로드. Nebohému bude zisťovaný alkohol v krvi znaleckým dokazovaním pri súdnej pitve. Dopravu počas dokumentovania dopravnej nehody riadili policajti,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne Download the calendar for 2016.

Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania 신세계 앱 다운로드.

-red- Zdroj a foto: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA