Úvod Aktuality Prezident Andrej Kiska navštívil Hlohovec, stretol sa s primátorom i Mikulášom

Prezident Andrej Kiska navštívil Hlohovec, stretol sa s primátorom i Mikulášom

REKLAMA

Prezident Andrej Kiska navštívil v utorok 5. decembra Hlohovec, stretol sa tu s primátorom Miroslavom Kollárom, zamestnancami úradu, ale potešil ho i Mikuláš s čertom a anjelom sentence. Zavítal tiež na návštevu Gymnázia Ivana Kupca, kde ho sprevádzal nový župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič 막돼먹은 영애씨 다운로드. Hlava štátu na pôde školy diskutovala s miestnymi študentami. Popoludní sa prezidentská delegácia podľa plánu vybrala na prehliadku Hlohovského zámku a aj do miestneho vinárstva Golguz Lee Kun-chul's Good Morning Pops.

„Potešilo ma viacero dobrých správ, ako napríklad rekordne nízka nezamestnanosť Imodio Language Pack. Ďalej to, že každé dieťa má miesto v materskej škole, čo je nesmierne dôležité pre mladých ľudí, aby takéto možnosti mali,“ uviedol pre novinárov prezident Andrej Kiska web page Excel.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Jednou z tém, ktorými sa Andrej Kiska spolu s primátorom Miroslavom Kollárom zaoberal, bola doprava a problémová cesta II/513 spájajúca Hlohovec s Trnavou Sharebox download. Prezident sa  dozvedel, že riešeniu problému sa chce Mesto Hlohovec venovať v spolupráci s novým trnavským županom Jozefom Viskupičom. 

-red/Zdroj: mytrnava.sme.sk, trnavskyhlas.sk/Foto: Miroslav Kollár, Jozef Viskupič-

 

REKLAMA