Connect with us

Aktuality

Prestrihli kábel a centrum Piešťan je oficiálne online

Published

on

Reklama

Od minulej soboty (13. augusta) je oficiálne spustená bezplatná wifi zóna v centre Piešťan. Spustenie bolo viac ako obrazné, strihal sa totiž sieťový kábel. Stalo sa tak počas podujatia PN – inline.

[singlepic id=18240 w=320 h=240 float=left]Klieští sa ujal iniciátor pokrytia centra mesta bezplatným wifi pripojením, piešťanský mestský poslanec Jozef Malík. Asistovali mu Boris Nedorost z firmy Lombard, ktorá sieť hotspotov vybudovala a bude prevádzkovať, riaditeľka piešťanskej mestskej knižnice a informačného centra Margita Galová a viceprimátor Timotej Miština. Piešťany sa tak pridali k mestám, ktoré poskytujú online pripojenie pre turistov i domácich vo svojich centrách.

Reklama

Užívatelia, ktorý sa pripojili v podvečer v deň oficiálneho spustenia pomocou hotspotov a zaregistrovali sa do súťaže, boli zaradení do žrebovania o ceny od prevádzkovateľa wifi pripojenia. Šťastie sa usmialo na Milana Mikovíniho, ktorý vyhral 6 mesiacov bezplatného internetového pripojenia, Helenu Melicherovú, ktorá získala 25 % zľavu z mesačného paušálu na celé dva roky a Mateja Mišecha, ktorý dostane balík DVD médií.

[nggallery id=1014]

Reklama

Autor: ht

REKLAMA

 

 

Populárne články