Úvod Aktuality Prejazdnosť Rastislavovej ulice má zlepšiť jednosmerná premávka

Prejazdnosť Rastislavovej ulice má zlepšiť jednosmerná premávka

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Na základe príspevku na portáli Odkaz pre starostu sa naša redakcia zaoberala problémom s parkovaním a prejazdom Rastislavovej ulice. Občan poukázal na to, že parkujúce autá blokujú celú stranu komunikácie a pri obchádzaní sú vodiči nútení vychádzať na chodník, čím ohrozujú chodcov 제미니 맨 다운로드. Dopravnú situáciu by podľa stanoviska tlačovej hovorkyne Mesta Piešťany Evy Bereczovej mala v budúcnosti zlepšiť jednosmerná premávka, ktorá je plánovaná v zmysle Územného generelu dopravy, spracovaného ešte v roku 2010 Free download of animations.

55963fc00f0af

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Rastislavova ulica sa v posledných rokoch stala mimoriadne frekventovanou a parkuje na nej v pracovných dňoch toľko áut, že blokujú v podstate celú jednu stranu komunikácie 자동차 경주 게임 다운로드. Cesta je vo veľmi zlom stave. Obchádzanie vozidiel idúcich proti sebe je komplikované, nebezpečné, vodiči vychádzajú pri stretaní na chodník, čím ohrozujú zdravie a životy chodcov recipes. Zriadiť jednosmernú premávku je jednoduché a bezpečné riešenie. Výjazd na Teplickú je obzvlášť nebezpečný, parkujú tam pravidelne autá až do križovatky, pôvodný zákaz zastavenia bol nezmyselne zmenený na zákaz státia,“ znel podnet na stránke Odkaz pre starostu name mp3.

V súčasnosti prebieha konanie zmien a doplnkov Územného plánu mesta Piešťany a Rastislavova ulica by mala byť jednosmernou v úseku od Teplickej po Matuškovu ulicu Pdf immediately. Obyvateľ poukázal aj na zlý stav vozovky, ale rozpočet mesta v roku 2016 nepočíta s prostriedkami potrebnými pre vytvorenie projektovej dokumentácie, teda ani s rekonštrukciou 케이벤치 다운로드.

„Zmena dopravného značenia, a to zmena dopravnej značky B34 „Zákaz zastavenia“ na dopravnú značku B33 „Zákaz státia“ bola zrealizovaná v roku 2003 na základe odsúhlasenia tejto zmeny dopravným inšpektorátom a vydaného dopravného určenia z dôvodu umožnenia odstavenia vozidiel na čas nevyhnutne potrebný na naloženie, respektíve vyloženie nákladu, vzhľadom na situovanie predajní v tejto lokalite,“ reagovala tlačová hovorkyňa Eva Bereczová na otázku ohľadom zmeny značenia 공사 지명원 다운로드.

-lt/zdroj: Odkaz pre starostu-

REKLAMA