Connect with us

Aktuality

Pred školou zrazil dvoch hluchonemých, utrpeli ťažké zranenia

Published

on

Reklama

V utorok 25. novembra popoludní sa na Holubyho ulici pred základnou školou stala dopravná nehoda, pri ktorej utrpeli zranenia dvaja hluchonemí chodci. Nehodu spôsobil  77 ročný vodič mercedesu. Podľa informácií od polície nezvládol riadenie s autom narazil do zábradlia pri základnej škole a následne sa auto zastavilo až na oplotení.

DSC_0052

Reklama

„Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody ako ublíženie na zdraví z nedbanlivosti.  77 ročný vodič mercedesu nezvládol riadenie, narazil do zaparkovaného osobné auta Jeep Cherokee, od ktorého sa odrazil. Náraz ho potom vymrštil do oceľového zábradlia pri základnej škole. Pri nehode sa zranili dvaja hluchonemí chodci, 50 ročná žena a o 6 rokov starší muž. Chodkyňa utrpela ťažké zranenia, viaceré zlomeniny po celom tele, s dobou liečenia do 6 mesiacov. Rovnako jej manžel utrpel pri nehode viaceré zranenia, z ktorých sa bude liečiť najmenej 2 mesiace. Polícia alkohol u vodiča nezistila. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na 12500 eur. Polícia poskytla včera iba prvotné informácie z miesta dopravnej nehody. Na základe lekárskych správ došlo k zmene právnej úpravy,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Pôvodná správa totiž hovorila o tom, že polícia nehodu zadokumentovala ako priestupok v doprave a chodci utrpeli iba ľahké zranenia. 

Reklama

DSC_0041DSC_0045

REKLAMA

Laser_banner

 

DSC_0075TS KR PZ Tranva/red Foto: KR PZ Trnava

 

Populárne články