Úvod Aktuality Pred Priorom už chystajú klzisko

Pred Priorom už chystajú klzisko

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vedľa parkoviska obchodného domu Prior začali pracovníci Služieb mesta Piešťany s prípravou ľadovej plochy. Ak vydrží počasie, klzisko by mohlo byť otvorené približne o dva týždne Vegas Pro 14. Fungovať bude v podobnom režime ako minulý rok na pešej zóne.

IMG_8653Ako pre PNky povedal Ľubomír Pekarovič, majster strediska správy a údržby budov Služieb mesta Piešťany, na prípravu ľadu potrebujú sedem dní a sedem nocí Make it right. Na podkladovú plochu musia ešte predtým uložiť „podlážky“ na vyrovnanie, mantinely, polystyrén, chladiace hadice a až potom nasleduje napojenie na kompresor Summer Wars download. „Ľad by sme mohli začať robiť tak asi o týždeň, ale otvorenie záleží aj od počasia,“ doplnil Ľ. Pekarovič. Ak chladné počasie vydrží, svoje brány by tak mohlo klzisko otvoriť približne o dva týždne Download Android ndk.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Ľadová plocha bude fungovať v rovnako režime ako po minulé roky. Korčuľovať sa môžu deti už od 9,30 dopoludnia až do deviatej hodiny večer 피날레 2016 다운로드. Každé dve hodiny ale služby potrebujú približne 20-minútovú prestávku na údržbu. „Musíme ľad pravidelne upravovať, keď sú tam veľké ryhy, zaliať ich vodou a podobne,“ vysvetlil majster Download dj max. Aby mali korčuliari večer dostatok svetla, a tiež kvôli kompresoru, zabezpečia k ľadovej ploche i ďalšie prídavné svetlá.

IMG_8652Verejné toalety budú k dispozícii v obchodnom dome, ten je však otvorený len do 18-tej arial unicode ms. „Máme tu kaviareň, pizzeriu, ľudia sa tu môžu zohriať a občerstviť, s nájomcami máme veľmi dobrú spoluprácu, tak verím, že budú ústretoví a korčuliarom dovolia po uzatvorení obchodného domu použiť WC,“ uviedol riaditeľ OD Prior Marián Šimka Vegas 13.

Príprava klziskaĽadová plocha bude mať v tejto lokalite premiéru, tak uvidíme, či bude jej návštevnosť dostatočná a ako vydrží počasie raw material. O jej premiestnení z pešej zóny uvažovalo mesto už dlhšie. Klzisko na pešej zóne totiž mnohým obyvateľom prekážalo, sťažovalo priechod ulicou a nadšení neboli ani prevádzkovatelia reštaurácií v blízkosti Download the deleted video from YouTube. Nedalo sa dostať k nemu autom a počas dopoludnia býval ľad často nevyužitý. Nové umiestnenie mobilnej ľadovej plochy na pozemku patriacemu OD Prior by malo korčuľujúcim priniesť viaceré výhody – predovšetkým v ľahšej dostupnosti.

-ad-, foto: A. Drahovská, archív PNky

REKLAMA