Úvod Aktuality Prečo sa stala včera nehoda na diaľnici? Vodič zrejme urobil chybu pri...

Prečo sa stala včera nehoda na diaľnici? Vodič zrejme urobil chybu pri predbiehaní kamióna

Včera popoludní došlo k dopravnej nehode na diaľnici D1 asi 500 m od križovatky na Hlohovec. Pôvodné informácie z miesta nehody hovorili o 12-tich zranených, napokon ich však našťastie pri hrôzostrašne vyzerajúcej nehode bolo menej Super China download. Polícia dnes zverejnila nové informácie a popísala ako k nehode došlo. Doprava v danom úseku je stále obmedzená.

„Diaľničná polícia bola k dopravnej nehode privolaná včera, 29 Samurai Showdown 5. 7. krátko po 14.00 h. Približne v km 64,500 asi 500 m od križovatky na Hlohovec, došlo v smere na Trnavu ku kolízii troch vozidiel. Vodič na aute Fiat Ducato, ktorý išiel za kamiónom v pravom jazdnom pruhu, pravdepodobne chcel predísť kamión a v ľavom jazdnom pruhu si asi nevšimol prichádzajúci Peugeot 406 Lie Detector. Vodič kamiónu s rakúskym evidenčným číslom sa snažil zareagovať na vzniknutú situáciu, ale vzhľadom na plne naložený náklad ho vynieslo do stredových betónových zvodidiel, ktoré prerazil 맥 크롬 유튜브 다운로드. V opačnom smere na Piešťany došlo vzápätí k zrážke s ďalšími vozidlami. Pri nehode došlo k vážnejšiemu zraneniu 16 ročnej spolujazdkyne a 43 ročnej ženy, okrem toho sa zranil aj vodič z kamiónu 가을체 폰트 다운로드. Všetky zranené osoby boli prevezené do okolitých nemocníc. Pri nehode polícia alkohol u vodičov nezistila,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Konosba.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Materiálne škody boli predbežne odhadnuté na 40 tis. eur. Okrem toho sa pri nehode poškodila aj palivová nádrž, z ktorej vytieklo niekoľko litrov nafty do okolia 안아보자 다운로드. Tieto škody zatiaľ vyčíslené neboli. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

„Polícia upozorňuje vodičov, že najmä v smere na Piešťany je stále prejazdný iba jeden jazdný pruh Cine 21 movie download. Pri jazde uvedeným úsekom žiadame vodičov, aby zvýšili opatrnosť a zbytočne nevytvárali kolízne situácie. Zároveň upozorňujeme vodičov, aby nezabúdali na bezpečnosť a na diaľnici skôr ako sa preradia do iného jazdného pruhu, skontrolovali si situáciu za sebou a vedľa seba vm player 다운로드. Veľa vodičov si nepreverí najmä tzv. mŕtve uhly a začnú s preraďovaním bez kontroly v spätnom zrkadle a aj často krát bez použitia smerovky,“ dodáva M Download Android bitmap. Linkešová.

-red-/TS KR PZ v Trnave

REKLAMA