Úvod Aktuality Prasa sedelo na mieste spolujazdca

Prasa sedelo na mieste spolujazdca

REKLAMA

Polícia zadržala troch podozrivých, ktorí mali nielen z domácej farmy ukradnúť živé zvieratá, ale sa mali dopustiť dohromady ôsmich prípadov krádeží v obciach okresu Trnava a v meste Hlohovec 신세계 쇼핑 다운로드.

„Otec so synom a s ďalším komplicom vykrádali novostavby, sklady náradia a skladovacie kontajnery. Odtiaľ odcudzili viacero kusov domácej záhradnej techniky, profesionálnu stavebnú techniku, elektroniku a rôzne druhy náradia 크롬 앱 다운로드. Vrcholom ich drzosti bola krádež živých zvierat, sliepok, kačíc, zajacov a ošípanej z farmy. Majiteľom spôsobili krádežou a poškodením zariadenia škody za približne 14 800 eur,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave s tým, že ukradnuté prasa prevážali na sedadle spolujazdca drive photo.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl

Trnavskí kriminalisti priamo pri pokuse o predaj nakradnutých vecí z predošlého dňa, dvoch podozrivých zadržali. Pre tretieho si prišli po ich vypočutí 익스플로러 10 다운로드.

„Po zhromaždení dôkazov vyšetrovateľ obvinil Lukáša (24), Martina (28) a Jozefa (46), všetkých z okresu Trnava, zo zločinu krádeže a prečinu poškodzovania cudzej veci logic pro x 다운로드. Obvinení muži sú stíhaní vo väzbe,“ oznámila polícia.

V súvislosti s vyšetrovaním vykonali policajti aj domovú prehliadku a prehliadku nebytových priestorov. Časť nakradnutých vecí, ktoré nestačili predať, zaistili a budú vrátené majiteľom. Z ukradnutých zvierat sa, okrem prasaťa, väčšina vrátila majiteľovi.

Ak obvinených súd uzná vinnými, vo väzení si môžu posedieť tri až desať rokov.

Zdroj: KR PZ Trnava

REKLAMA