Úvod Aktuality Kúpele chcú prilákať aj rodiny s deťmi, ponúkajú piesočnú pláž

Kúpele chcú prilákať aj rodiny s deťmi, ponúkajú piesočnú pláž

REKLAMA

Piešťanské kúpele znova otvoria svoje brány aj pre verejnosť. Na základe uvoľnenia opatrení môžu záujemcovia využívať od piatka 22 Wizard of Legends. mája pobyty v hoteloch Pro Patria, Splendid a Esplanade. Bazény ostávajú otvorené iba pre kúpeľných hostí.

Po nevyhnutnom uzatvorení z dôvodu mimoriadnej situácie začali kúpele poskytovať liečbu iba pre hostí, ktorí mali pobyt hradený zdravotnou poisťovňou Download Alder Friends.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Od piatku 22. mája bude môcť Kúpeľný ostrov privítať všetkých hostí, ktorí využijú poskytované služby aj s ubytovaním 카라 큐피드 다운로드. Spoločnosť Ensana o tom informovala prostredníctvom tlačovej správy.

V platnosti naďalej ostávajú rozšírené hygienické opatrenia, aby sa hostia i personál cítili bezpečne paper dolls. Samozrejmosťou je povinný rýchlotest na Covid-19, ktorý pri príchode vykoná priamo personál, ako aj priebežné monitorovanie teploty hostí. Z bezpečnostných dôvodov budú zatiaľ bazény sprístupnené výlučne pre kúpeľných hostí 경고음 다운로드.

„Začali sme sa tiež naplno pripraviť na letnú sezónu a veríme, že hostia si u nás ešte tento rok užijú príjemné chvíle v jedinečnej kúpeľnej atmosfére. Pripravili sme atraktívne pobyty a akcie pre tradičných kúpeľných hostí, ale aj pre rodiny s deťmi, ktoré sa rozhodnú stráviť letnú dovolenku v Piešťanoch. Môžu sa tešiť napríklad na All inclusive s piesočnou plážou či plošné zľavy na pobyty,“ uviedol Tibor Haris zo spoločnosti Ensana.

Pláž sa bude nachádzať v areáli hotela Splendid, v blízkosti jeho bazéna.

Od 1. júla plánujú kúpele otvoriť hotel Thermia Palace a v prípade záujmu bude sprístupnený aj hotel Jalta.

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti Ensana

REKLAMA