Úvod Aktuality Pozvánka na Deň otvorených dverí – Súkromné bilingválne gymnázium BESST

Pozvánka na Deň otvorených dverí – Súkromné bilingválne gymnázium BESST

REKLAMA
GM Dental Zubar

Súkromné bilingválne gymnázium BESST pozýva žiakov a rodičov na Deň otvorených dverí dňa 10.12.2015 do moderne zariadených priestorov gymnázia na Limbovej ulici v Trnave 올인포커 다운로드.

BESST3Súkromné bilingválne gymnázium BESST poskytuje vzdelanie na medzinárodnej úrovni v slovenskom aj v anglickom jazyku v priateľskom prostredí Download cryea.dll. Gymnázium má status Cambridge International School. Je akreditovaným centrom pre cambridgeské medzinárodné skúšky.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

 

Bilingválny charakter vzdelávania umožňuje žiakom študovať v anglickom jazyku minimálne päť predmetov v každom ročníku Fondant Fondant love download. Škola je zameraná na inovatívnu formu vzdelávania. Flexibilne orientovaná ponuka voliteľných predmetov umožňuje plnohodnotne rozvíjať osobnosť žiaka – po 3 Share the gothic ttf download. ročníku môžu žiaci prestúpiť do triedy s medzinárodným programom A Level, alebo pokračovať v bilingválnom štúdiu.

DOD 10 12 2015Prihlášky môžu žiaci odovzdať výchovným poradcom na svojej škole do 20.2.2016. O štúdium do 1 구글지도 이미지 다운로드. ročníka 2016/2017 sa môžu uchádzať žiaci 8. a 9. ročníka základnej školy, žiaci tercie aj kvarty osemročných gymnázií podávajú Žiadosť o prestup 악인전 무료 다운로드.

BESSTViac informácií o programe DOD a prijímacom konaní nájdete na:

http://besst.sk/2015/11/terminy-dni-otvorenych-dveri/

https://www.facebook.com/besst.sk/

BESST4BESST2

PR článok, foto: archív BESST

 

REKLAMA