Úvod Aktuality Pozvánka na Deň otvorených dverí – Súkromné bilingválne gymnázium BESST

Pozvánka na Deň otvorených dverí – Súkromné bilingválne gymnázium BESST

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Súkromné bilingválne gymnázium BESST pozýva žiakov a rodičov na Deň otvorených dverí dňa 10.12.2015 do moderne zariadených priestorov gymnázia na Limbovej ulici v Trnave 올인포커 다운로드.

BESST3Súkromné bilingválne gymnázium BESST poskytuje vzdelanie na medzinárodnej úrovni v slovenskom aj v anglickom jazyku v priateľskom prostredí Download cryea.dll. Gymnázium má status Cambridge International School. Je akreditovaným centrom pre cambridgeské medzinárodné skúšky.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Bilingválny charakter vzdelávania umožňuje žiakom študovať v anglickom jazyku minimálne päť predmetov v každom ročníku Fondant Fondant love download. Škola je zameraná na inovatívnu formu vzdelávania. Flexibilne orientovaná ponuka voliteľných predmetov umožňuje plnohodnotne rozvíjať osobnosť žiaka – po 3 Share the gothic ttf download. ročníku môžu žiaci prestúpiť do triedy s medzinárodným programom A Level, alebo pokračovať v bilingválnom štúdiu.

DOD 10 12 2015Prihlášky môžu žiaci odovzdať výchovným poradcom na svojej škole do 20.2.2016. O štúdium do 1 구글지도 이미지 다운로드. ročníka 2016/2017 sa môžu uchádzať žiaci 8. a 9. ročníka základnej školy, žiaci tercie aj kvarty osemročných gymnázií podávajú Žiadosť o prestup 악인전 무료 다운로드.

BESSTViac informácií o programe DOD a prijímacom konaní nájdete na:

http://besst.sk/2015/11/terminy-dni-otvorenych-dveri/

https://www.facebook.com/besst.sk/

BESST4BESST2

PR článok, foto: archív BESST

 

REKLAMA