Úvod Aktuality Pozor na rozkopávky v starých Piešťanoch

Pozor na rozkopávky v starých Piešťanoch

REKLAMA

Mesto Piešťany upozornilo na svojej webovej stránke na rozkopávky ciest, ktoré v najbližšom období čakajú staré Piešťany.

„Z dôvodu výstavby distribučnej siete spoločnosťou Západoslovenská distribučná, a.s finale 2009. budú v dňoch od 15.06.2020 do 31.07.2020 uskutočňované práce na uložení distribučného vedenia na miestnych komunikáciách Sv. Štefana, Pod Párovcami, I aio. Stodolu a Sv. Cyrila a Metoda. Vzhľadom na rozsah prác počas výstavby distribučného vedenia bude časť stavby zasahovať do chodníkov a vozovky miestnych komunikácii, z toho dôvodu bude cestná premávka a pohyb peších a cyklistov na vyššie uvedených miestnych komunikácií obmedzená,“ informovala samospráva Free download.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V termíne od 22.06.2020 do 26.06.2020 má byť z dôvodu výstavby distribučnej siete  úplne uzatvorená miestna komunikácia na ulici Pod Párovcami v lokalite bývalého objektu Lesoprojektu 디즈니월드잉글리쉬 다운로드.

„Prosíme občanov, aby sa riadili osadeným prenosným dopravným značením a nevstupovali na stavenisko. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie,“ uviedol hovorca Mesta Piešťany Martin Ričány 레인보우 디펜스 다운로드.

TS Mesto Piešťany / red

REKLAMA