Úvod Aktuality Búrka v Drahovciach – zaplavené ulice i pivnice

Búrka v Drahovciach – zaplavené ulice i pivnice

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Víkendové búrky priniesli prívalové dažde, ktoré narobili starosti obyvateľom celého Slovenska. Neobišli ani územie piešťanského okresu qr코드 파일 다운로드. Hasiči v nedeľu 14. júna pomáhali aj v Drahovciach.

V Piešťanoch nepadla v tento deň takmer ani kvapka, ale zato susedné Drahovce dostali celkom peknú spŕšku Peiko download. Podľa starostu Miroslava Ledeckého spadlo v obce za hodinu 37 mm zrážok. Voda zaplavila niektoré ulice a z nich sa dostala do pivníc domov. Pri jej odčerpávaní pomáhali piešťanskí hasiči i hasiči z Drahoviec a okrem obyvateľov pomáhali aj pracovníci poľnohospodárskeho družstva 파인 프린트 다운로드. Starosta Ledecký sa všetkým poďakoval aj cez sociálne siete, kde zverejnil fotografie z udalosti.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

O množstve práce hasičov informovalo aj Prezídium hasičského a záchraného zboru turbo c. Podľa zverejnených informácií vplyvom počasia často narastá počet výjazdov hasičov až trojnásobne. 

V tejto súvislosti patrí medzi najčastejšie činnosti hasičov odčerpávanie vody zo zatopených priestorov, rodinných domov, ciest a pivníc a taktiež odstraňovanie popadaných stromov alebo častí striech linux vim.

-red- Foto: M. Ledecký

REKLAMA