Úvod Aktuality Požiar v obci Banka vznikol z neopatrnosti, odhadovaná škoda je 8 000...

Požiar v obci Banka vznikol z neopatrnosti, odhadovaná škoda je 8 000 eur

REKLAMA
Esesko

Hasiči v Trnavskom kraji mali v piatok 22. apríla a v sobotu 23. apríla plné ruky práce, pretože zasahovali až v piatich prípadoch. V obci Banka zachvátil požiar záhradnú chatku, v Pustých Úľanoch horeli tri autá, v obci Pata zasahovali pri požiari tlakovej fľaše, v Zlatníckej Doline horela tiež chata a v Galante zase horel traktor easeus todo backup.

Zásah v našom okrese pri požiari chatky mali príslušníci zboru sťažený úzkou príjazdovou cestou s členitým terénom. „Na mieste udalosti zasahovalo 8 hasičov z Piešťan a Hlohovca s 3 kusmi hasičskej techniky. Príčinou vzniku požiaru bola nedbalosť a neopatrnosť dospelých a jeho následkom vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 8 000 eur,“ uvádza Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave Seongnam City Health Center.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

LOGPARK06

„Dňa 22. apríla 2016 krátko pred 19.00 hod. bol ohlásený požiar troch osobných motorových vozidiel, nákladného návesu a autodielne v Pustých Úľanoch, okres Galanta ghost32. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti sa požiar nachádzal v plnej fáze rozvoja. Oheň sa šíril z lesíka, ktorý sa nachádzal za pletivovým plotom vedľa areálu. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru boli nasadené tri vysokotlaké prúdy. Jeden prúd bol nasadeny v autodielni na ochladzovanie bočnej steny, ostatné prúdy boli nasadenné na likvidaciu požiaru troch OMV a návesu movie inception. Na mieste udalosti zasahovalo 9 hasičov z Galanty, Serede a Senca so 4 kusmi hasičskej techniky. Následkom požiaru vznikla majiteľovi autodielne priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 42 000,- €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ uvádza správa hasičov.

LOGPARK05

Aj ďalší požiar hasili v piatok večer: „Dňa 22 drama good guy. apríla 2016 krátko po 21.00 hod. bol ohlásený požiar plynovej fľaše v rodinnom dome v obci Pata, okres Galanta. Príčina vzniku požiaru bola technická porucha regulátora tlaku na plynovej fľaši. Hasiči plynovú fľašu vyniesli na voľné priestranstvo. Pri požiari bola jedna osoby zranená (popáleniny hornej končatiny) Zranenej osobe hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ju do starostlivosti zdravotnej služby Flash download. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Serede,“ píše sa v tlačovej správe KR HaZZ.

Plynová fľaša 01

V sobotu 23. apríla 2016 krátko po polnoci bol zasahovali v Zlatníckej Doline pri Salaši, okres Skalica, kde horela chata. „V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola celá chata v plameňoch orange for oracle 6.0 다운로드. Na likvidáciu a lokalizáciu požiaru boli nasadenné 3 C prúdy za súčasného rozoberania strešnej konštrukcie. K požiaru bola zabezpečovaná kyvadlová doprava. Priestor bol skontrolovaný termokamerou. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Na mieste udalosti zasahovalo 6 hasičov z Holíča a Senice s 3 kusmi hasičskej techniky a členovia DHZO Skalica 포미닛 싫어 다운로드. Následkom požiaru vznikla majiteľovi chaty priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 000,-€,“ dopĺňa hovorkyňa v tlačovej správe.

traktor 01traktor 02

Posledný požiar bol hlásený opäť z galantského okresu: „Dňa 23 Kara Honey Download. apríla 2016 krátko po 07. Hod. bol ohlásený požiar traktora s mulčovačom na Hviezdoslavovej ulici v Galante. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola celá kabína traktora zachvátená požiarom. Na likvidáciu požiaru použíli hasiči 1 vysokotlaký prúd. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 30 000,-€ Man Running the Chart. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Galanty.“

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

REKLAMA