REKLAMA

V pondelok 15. októbra podvečer zasahovali piešťanskí hasiči  na ceste z Banky na Havran, kde sa vznietil pri automobil  Škoda Octavia 컴바둑 다운로드. Požiar sa začal šíriť zo zadných miest palivovej časti a do príchodu hasičov zasiahol oheň aj interiér.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

K požiaru došlo na ceste neďaleko reštaurácie Furman Stream download. Na príchod hasičov čakali vodiči, ktorí išli po ceste najskôr v kolóne,  po pár minútach sa  pustili obchádzať horiace auto. Vodičovi pomáhala s pokusom o uhasenie iba posádka auta, ktoré bolo najbližšie.“Asi jediný som mu to pomáhal hasiť masterpiece image. Ak by som nemal ten malý hasičák, dali by sme to, ale jedno ma mrzí, že nikto z vodičov nevedel ísť pomôcť, každý sa pozeral. Toto je krajina dobrých ľudí thermometer. Karma je zdarma,“ napísal na sociálnej sieti muž z auta, ktoré zastavilo za horiacou Octaviou.

Hasiči dorazili na miesto s dvomi automobilmi a okamžite sa snažili dostať oheň pod kontrolu vysokotlakovými prúdmi vody Eternal Light.

Viac informácií prinesieme po vyjadrení hovorkyne Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave a  taktiež polície namilk sikimi magician's group.

-red- Video: Emil Horvat/youtube.com

REKLAMA