Úvod Aktuality Požiar bytového domu na Ulici A. Hlinku sa zaobišiel bez zranení

Požiar bytového domu na Ulici A. Hlinku sa zaobišiel bez zranení

REKLAMA
Skola Rakovice

Zatiaľ nie je jasné, čo bolo príčinou hrozivo vyzerajúceho požiaru, ku ktorému došlo v piatok 19. decembra po poludní v bytovom dome na Ulici Andreja Hlinku v Piešťanoch linux mint 다운로드. Oheň spôsobil škodu vo výške 5-tisíc eur, uchránené hodnoty podľa hasičov predstavujú 100-tisíc eur.

„Po príchode na miesto udalosti zasahujúci príslušníci HaZZ prieskumom zistili, že ide o požiar balkóna v byte na treťom poschodí windows server 2012 r2 language pack. Vykonali kontrolu vnútorných priestorov, následne zahájili evakuáciu obyvateľov,“ uviedla Mária Zaťková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnave 탐식의 재림 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl

Podľa jej slov muselo byť evakuovaných 35 ľudí, medzi nimi aj dve osoby, ktoré sa ťažko pohybovali.

„Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bol nasadený jedenkrát prúd D, jedenkrát vysokotlakový prúd a jedenkrát C prúd,“ dodala hovorkyňa s tým, že zadymené priestory boli odvetrané prirodzeným spôsobom cez šachtu na streche a cez otvorené okná Jaehan Foreigner.

Požiar likvidovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch.

Príčina vzniku požiaru, pri ktorom sa nikto nezranil, je v štádiu zisťovania Download Coding Scratch. Majiteľ vyčíslil škody na 5-tisíc eur, uchránené hodnoty predstavujú približne 100-tisíc eur.

Zdroj: KR HaZZ v Trnave

REKLAMA