Úvod Aktuality Poslanecká kancelária opäť otvorená – každú prvú stredu v mesiaci

Poslanecká kancelária opäť otvorená – každú prvú stredu v mesiaci

REKLAMA
Esesko

Členovia Mestského zastupiteľstva v Piešťanoch, združení v najväčšom poslaneckom klube Spoločne pre Piešťany, od februára opäť otvárajú poslaneckú kanceláriu na stretávanie sa s občanmi na úrade 서전 시뮬레이터 다운로드. Každú prvú stredu v mesiaci od 15-tej do 16-tej alebo aj dlhšie bude v malej zasadačke radnice na druhom poschodí k dispozícii vždy dvojica nezávislých poslancov Download The Cemetery of Horrors. Prvú tohtoročnú „službu“ budú mať v stredu 3. februára Michal Fiala a Adriana Drahovská.

Inštitút poslaneckej kancelárie zaviedli poslanci po komunálnych voľbách v roku 2014 a na úrade bola otvorená každú stredu Mokpo Hero Download. Počas leta si dali členovia klubu prestávku. Po septembrových organizačných zmenách na úrade sa zasa venovali „horúcim témam“ a tak sa letná prestávka trochu predĺžila 계춘할망 다운로드. Keďže posledné mesiace pred zatvorením kancelárie bola návštevnosť nižšia, dohodli sa, že hodiny pre verejnosť zavedú opäť od nového roka, ale len v prvú stredu v mesiaci 에오스 다운로드. S občanmi sa však plánujú poslanci naďalej stretávať aj v teréne a obrátiť sa na nich môžete aj prostredníctvom elektronickej pošty. Adresy nájdete na webovej stránke www.piestany.sk 회사 소개서 다운로드. Ak viete, koho chcete konkrétne osloviť, jeho elektronickú adresu nemusíte hľadať, stačí ak zadáte: meno.priezvisko@piestany.sk.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

V marci bude kancelária otvorená opäť prvú stredu 2 Dossana Download. 3. od 15,00 h. S občanmi sa stretnú poslanci Zita Brunkcová a Ján Jánošík. Ďalšie poslanecké „služby“ zverejní klub priebežne 윈도우10 1703 다운로드.

-red-, foto: archív PNky

REKLAMA