Connect with us

Aktuality

Poslanecká kancelária opäť otvorená – každú prvú stredu v mesiaci

Published

on

Reklama
Reklama

Členovia Mestského zastupiteľstva v Piešťanoch, združení v najväčšom poslaneckom klube Spoločne pre Piešťany, od februára opäť otvárajú poslaneckú kanceláriu na stretávanie sa s občanmi na úrade. Každú prvú stredu v mesiaci od 15-tej do 16-tej alebo aj dlhšie bude v malej zasadačke radnice na druhom poschodí k dispozícii vždy dvojica nezávislých poslancov. Prvú tohtoročnú „službu“ budú mať v stredu 3. februára Michal Fiala a Adriana Drahovská.

Inštitút poslaneckej kancelárie zaviedli poslanci po komunálnych voľbách v roku 2014 a na úrade bola otvorená každú stredu. Počas leta si dali členovia klubu prestávku. Po septembrových organizačných zmenách na úrade sa zasa venovali „horúcim témam“ a tak sa letná prestávka trochu predĺžila. Keďže posledné mesiace pred zatvorením kancelárie bola návštevnosť nižšia, dohodli sa, že hodiny pre verejnosť zavedú opäť od nového roka, ale len v prvú stredu v mesiaci. S občanmi sa však plánujú poslanci naďalej stretávať aj v teréne a obrátiť sa na nich môžete aj prostredníctvom elektronickej pošty. Adresy nájdete na webovej stránke www.piestany.sk. Ak viete, koho chcete konkrétne osloviť, jeho elektronickú adresu nemusíte hľadať, stačí ak zadáte: meno.priezvisko@piestany.sk.

 

V marci bude kancelária otvorená opäť prvú stredu 2. 3. od 15,00 h. S občanmi sa stretnú poslanci Zita Brunkcová a Ján Jánošík. Ďalšie poslanecké „služby“ zverejní klub priebežne.

Reklama

-red-, foto: archív PNky

Populárne články