Úvod Aktuality Poslanci chcú riešiť zariadenia pre seniorov aj projekty pre rodiny

Poslanci chcú riešiť zariadenia pre seniorov aj projekty pre rodiny

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestský úrad má počas prvých mesiacov roka pripraviť materiál na riešenie kapacít zariadení pre seniorov v meste. Jednou z možností je rozšírenie priestorov Lumenu v bývalej škôlke na Staničnej ulici a druhou dobudovanie domova pre seniorov v objekte zrušeného Lesoprojektu na Štefánikovej 윈도우 10 iso 파일 다운로드. Okrem toho odporúčali zastupitelia zvýšiť v rozpočte na 2016 dotácie na sociálnu oblasť a podporiť najmä projekty pre rodiny.

P1020887
Uznesenia v tomto znení prijali poslanci na poslednom rokovaní v decembri 2015 pri schvaľovaní Komunitného plánu sociálnych služieb mesta Piešťany 굿윌 헌팅 다운로드. Materiál, stanovujúci podmienky a plán realizácie zvýšenia kapacity v zariadeniach opatrovateľskej služby – dobudovaním a rekonštrukciou objektu na Staničnej ulici a plán realizácie zariadenia sociálnych služieb v budove bývalého Lesoprojektu má mestský úrad predložiť najneskôr do marca 2016 Kim Tae-woo Love Ratio.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

 

Zastupitelia tiež odporúčali zvýšiť dotácie v tohtoročnom rozpočte na sociálnu oblasť, aby bolo možné  podporiť projekty podporujúce rodiny 호텔델루나 4화 다운로드. Uložili tiež úradu  pripraviť návrhy možností vzniku Komunitného centra pre rodinu a dieťa najneskôr do apríla 2016.

03 vianocne oz advent veniecNa podnet poslanca Michala Fialu (nezávislý – klub Spoločne pre Piešťany) by malo vedenie mesta rokovať aj o zvýšení počtu dobrovoľníkov pre sociálnu oblasť s inštitúciami ako napríklad Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv 이안 텍본 다운로드. Alžbety. Niektorí členovia mestského zastupiteľstva upozorňovali aj na potrebu informovanosti obyvateľov o postupe úradu či možnostiach zapojenia základných a stredných škôl do dobrovoľníckych prác či projektov Sandart.

-red-, Foto: archív PNky

REKLAMA