Úvod Aktuality Popri cyklotrase okolo Dubovej montujú stojany aj fitness prvky

Popri cyklotrase okolo Dubovej montujú stojany aj fitness prvky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Chodník pre cyklistov a peších okolo potoku Dubová pri OD Prior dostáva v týchto dňoch nové lavičky, stojany aj prvky na cvičenie Need for Speed Edge. Do polovice novembra by mali pribudnúť stromy a kríky.

20160801_113539„K osadeniu mobiliáru došlo už v priebehu minulého týždňa 칠협오의 다운로드. V tejto lokalite pribudli odpadkové koše, stojany na bicykle, ale aj lavičky, piknikový stôl a fitnes prvky. Na certifikovaných cvičebných prvkoch sa dá precvičiť celé telo Download Crackapp. Pod fitnes prvkami nebudú chýbať ani dopadové plochy,“ uvádza v článku na stránke mesta Piešťany hovorkyňa Eva Bereczová. Popri novej časti cyklotrasy je naplánovaná aj výsadba stromov, kríkov a trávy yixin 다운로드. Záhon, trávna zmes odolná voči suchu, ale aj pagaštany pleťové, javory červené, jasene štíhle či borovice lesné budú vysadené až v termíne do 15 키위디스크 맥 다운로드. novembra.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Táto časť cyklochodníka popri potoku Dubová  bola dokončená na konci minulého roka. Výstavbu chodníkov pre peších aj cyklistov medzi ulicami Teplická a Andreja Hlinku v sume viac ako 90 tisíc eur financovalo Mesto Piešťany z vlastných zdrojov 애니콜 게임 다운로드.  Akciu v sume 19 610, 83 eur bez DPH s názvom „Revitalizácia vodného toku – zeleň a mobiliár“ zabezpečuje firma SKLÁDKY a ODPADY, s.r.o., ktorá bola vybraná prostredníctvom Elektronického kontrakčného systému 타임스파이 다운로드.

20160801_11354420160801_113302

Zdroj: Tlačová správa Mesto Piešťany, foto: A Download departure. Drahovská

REKLAMA