Úvod Aktuality Ponáhľal sa z roboty do roboty, stálo ho to 800 eur

Ponáhľal sa z roboty do roboty, stálo ho to 800 eur

REKLAMA

Trenčianski diaľniční policajti vykonávajú dohľad nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky nepretržite. Aj v nočných hodinách 초속 5cm 다운로드. Počas nočnej služby namerali mladého vodiča VW Golf, ktorý prekročil maximálnu povolenú rýchlosť na diaľnici o 86 km/hod a jazdil rýchlosťou 216 km/hodinu 명화그림 다운로드. Ponáhľal sa vraj z roboty do roboty.

24- ročného Dominika z  okresu Spišská Nová Ves na vozidle VW Golf policajti cestným rýchlomerom Ramer 7 M-M namerali na diaľnici D1 medzi Trenčínom a Chocholnou v smere jazdy na Bratislavu. 

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

V utorok 26 9월 모의고사 다운로드. marca si o 22.06 h „trielil“ rýchlosťou 216 km/hod. Z uvedeného dôvodu ho predpísaným spôsobom zastavili.

„Pri kontrole bol vodič vyzvaný, k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu vozidla a následne, aby sa podrobil dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu Son's Three-Year-Old 5. U mladého vodiča bola dychová skúška negatívna. Za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti na diaľnici mu bola uložená bloková pokuta 800 €, ktorú policajtom zaplatil priamo na mieste 강남구청 인강 다운로드. Ako dôvod prekročenia rýchlosti mal diaľničným policajtom uviesť že sa ponáhľa z jednej roboty do druhej,“ uvidela trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová Standing Egg Confession.

Diaľniční policajti budú v kontrolách merania rýchlosti jazdy pokračovať aj naďalej. Rýchlosť jazdy je jedna z najčastejších príčin zavinenia dopravných nehôd 최신곡 다운로드! Títo vodiči svojou riskantnou a rýchlou jazdou ohrozujú nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

TS KR PZ Trenčín

REKLAMA