Úvod Aktuality Polícia už „pomáha a chráni“ aj na facebooku

Polícia už „pomáha a chráni“ aj na facebooku

REKLAMA

Policajný zbor má od 3. apríla 2017 vlastnú stránku na najväčšej sociálnej sieti Facebook golden32 다운로드. Pod názvom Polícia Slovenskej republiky bude širokej verejnosti denne prinášať aktuality a zaujímavé témy týkajúce sa činnosti všetkých zložiek PZ www 드라마 다운로드. Na stránkach sa dozviete napríklad rôzne aktuálne informácie, výzvy týkajúce sa pátraní po nezvestných a hľadaných osôb, o zásahoch elitných jednotiek, ale aj rôzne informácie ohľadom prevencie kriminality a mnoho ďalšieho 드래곤 길들이기 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Som rád, že sa komunikácia Policajného zboru rozšírila o fenoném Facebook, ktorý je na Slovensku najpopulárnejšou sociálnou sieťou 얼티메이커 다운로드. Vďaka exkluzívnemu obsahu budú mať návštevníci stránky príležitosť spoznať každodennú prácu príslušníkov Policajného zboru, pri ktorej neraz nasadzujú vlastné životy,“ povedal podpredseda vlády a minister vnútra Robert Kaliňák WonderBoy.

„Radi by sme sa prostredníctvom modernej komunikácie priblížili viac k verejnosti, ktorá nám je vo viacerých prípadoch nápomocná pri objasňovaní trestnej činnosti surface 3 복구 이미지 다운로드. Policajti sú často vnímaní ako tí, ktorí len rozdávajú pokuty. Verím, že Facebook poskytne našim spoluobčanom skutočný pohľad na činnosť Policajného zboru,“ povedal prezident Policajného zboru Tibor Gašpar rt jar.

Stránka Polícia Slovenskej republiky bude informovať verejnosť o aktualitách týkajúcich sa policajných zásahov, o závažných dopravných nehodách a dopravných obmedzeniach, ako aj o každodennej činnosti Policajného zboru Man of Mask. Súčasťou ďalšieho obsahu budú témy zamerané na prevenciu, pátranie po osobách, ale napríklad aj na zvieratá pracujúce v zbore či jeho samotnú históriu 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. Na obsahu stránky sa bude môcť podieľať každý príslušník Policajného zboru.

-TS Oddelenie komunikácie a prevencie kancelária prezidenta Policajného zboru-

REKLAMA