Connect with us

Aktuality

Polícia prosí o pomoc pri vyšetrovaní smrteľnej nehody

Published

on

Reklama

Vo štvrtok 7. augusta okolo 18.00 h došlo na juhovýchodnom obchvate Trnavy k tragickej dopravnej nehode. Zrazili sa pri nej štyri autá, jeden vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol a päť osôb sa zranilo ľahko.

imgp0233

Reklama

 

55-ročný vodič Fordu Focus zo Senice prešiel z nezistených príčin do protismeru. V tom čase išli oproti tri autá. Prvé, Fiat Marea, sa stačilo vyhnúť a skončilo v poli. Druhé bolo Ford C-Max, s ktorým sa zrazili čelne a následne narazilo do stromu. Tretím bol Citroen C4, s ktorým sa Ford Focus zrazil bočne. Zranení účastníci nehody boli prevezení na ošetrenie do nemocnice.

Reklama

Vo Forde C-Max sa viezlo aj dvojročné dieťa, ktoré bolo riadne pripútané v autosedačke a utrpelo len ľahké zranenia. Polícia na nevyhnutne potrebný čas uzatvorila cestu a riadila premávku. Na mieste bol prizvaný znalec z odboru cestná doprava.

Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody polícia vyšetruje a zároveň žiada svedkov, ktorí nehodu videli, aby sa prihlásili na dopravnom inšpektoráte na čísle 0961 10 3510 alebo na linku 158.

Zdroj: KR PZ Trnava

imgp0283

Populárne články