Connect with us

Aktuality

Najobľúbenejší predajca Nota Bene

Published

on

Reklama

V mesiaci jún opäť prebehla v Piešťanoch súťaž o najlepšieho predajcu pouličného časopisu Nota Bene. Občianske združenie Pomoc ohrozenému dieťaťu a Mesto Piešťany Mestský úrad Piešťany – Referát sociálnych vecí, pod ktorých záštitou uvedená súťaž prebiehala, sa chcú aj takouto formou poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zapojili do súťaže. Zvlášť všetkým hlasujúcim. Svojich obľúbených predajcov podporilo až 374 hlasujúcich. Ceny predajcom odovzdala predsedkyňa OZ Pomoc ohrozenému dieťaťu Piešťany Anna Glossová 6. augusta v areáli ZSS Domum.

[singlepic id=56910 w= h= float=center]

Reklama

Do súťaže sme zapojili všetkých predajcov, ktorí sú registrovaní v pobočke Piešťany, ale predávajú aj v iných slovenských mestách.

Na 5. mieste s počtom hlasov 11 sa umiestnil predajca Marián s  číslom 29 a získava poukážky na nákup v Hypermarkete Tesco v hodnote 20 EUR.

Reklama

Na 4. mieste sa umiestnil predajca Karol s číslom 171, ktorý od hlasujúcich získal 26 hlasov. Karol získal cenu – poukážky na nákup v Hypermarkete Tesco vo výške 25 EUR.

Na 3. mieste s počtom hlasov 35 sa umiestnila predajkyňa Júlia s číslom 77, ktorá si vyslúžila okrem Tesco poukážok v hodnote 30 EUR aj viacero pochvál od hlasujúcich: „pani Júlia, napriek tomu, že to nemá ľahké, má vždy úsmev na tvári, zároveň je to obdivuhodná, statočná žena s ťažkým osudom, je to príklad obetavej ženy, ktorá v čase, nečase, za akýchkoľvek podmienok so cťou predáva a reprezentuje časopis Nota Bene, je čestnou veľvyslankyňou časopisu Nota Bene.“

Na 2. mieste s počtom hlasov 76 sa umiestnila predajkyňa Darina s číslom 5. Získala poukážky v hodnote 40 EUR. Hlasujúci u nej ocenili, že ju „poznajú a vidia predávať Nota Bene už roky.“

Najobľúbenejším predajcom Nota Bene v roku 2014 sa s počtom hlasov 216 stal Jozef s číslom 187. Získal poukážky na nákup v Hypermarkete Tesco v hodnote 50 EUR. Hlasujúci sa vyjadrili: „Pán Jozef je veľmi milý, usmievavý človek, držím mu palce nielen v súťaži, ale aj v živote.“ … „Jozef mnohým zlepšil náladu, je to príjemný a zdvorilý pán, držím mu palce a aj všetkým ostatným, ktorí robia aspoň niečo, aby si zlepšili svoj život“… „Jozef má milý prístup k zákazníkom, vždy s úsmevom nevtieravo osloví, prehodí pár slov, ponúkne produkty, nesťažuje sa, nelamentuje, má upravený zovňajšok, vie odľahčiť situáciu a navodiť príjemný pocit zo stretnutia, kiež by sme mali len takýchto predajcov“ … „Jozef predáva Nota Bene s veľkou láskou a úsmevom“ a nakoniec ešte citácia z listu p. Emílie z Púchova: „Je vždy slušný, čisto oblečený, zhovorčivý a príjemný. Vie človeka povzbudiť a spríjemniť deň. Aj keď ľudia sú všelijakí, ale on nestráca optimizmus, ústretovosť a najmä priateľstvo k nim. Myslím si, že je to ťažká práca a predsa ho neodrádza, aby si zlepšil život. Je to človek s veľkým „Č“ a zaslúži si odmenu.“

Cenu pre najaktívnejšieho predajcu v pobočke Nota Bene v Piešťanoch získal taktiež predajca Jozef s číslom 187 a získava poukážky v hodnote 35 EUR.

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme!

Nepovšimnutí samozrejme nezostali ani hlasujúci. Výhercovia vyžrebovali niekoľkých hlasujúcich, ktorým OZ Pomoc ohrozenému dieťaťu venuje zborník Protidrogových fór.

Mgr. Anna Glossová, štatutárny zástupca OZ POD

Tento projekt je realizovaný za finančnej podpory Mesta Piešťany

Populárne články