Úvod Aktuality Polícia prenasledovala vodiča auta, ktorý ušiel z miesta nehody

Polícia prenasledovala vodiča auta, ktorý ušiel z miesta nehody

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mitsubishi Pajero, ktoré včera spôsobilo dopravnú nehodu na Bratislavskej ulici viedol 53-ročný vodič z Piešťan reverse trial pc. Na opitého muža za volantom upozornili políciu všímaví občania a hliadka, ktorá sa práve nachádzala kúsok od nehody, išla celú vec prešetriť sound file. V blízkosti križovatky sa vodič Mitsubishi dostatočne nevenoval riadeniu a narazil Škody Felícia, ktorá stála v kolóne vozidiel. Škoda bola následne odhodená do VW Passat like fate you love. Vodič zodpovedný za haváriu chcel následne z miesta nehody utiecť a nereagoval na výzvy policajnej hliadky na zastavenie. Napokon po prenasledovaní viacerými policajnými hliadkami zastavil na Žilinskej ceste v blízkosti letiska 우라라 미로첩 다운로드. Tu sa odmietol podrobiť dychovej skúške. Polícia ho zadržala, umiestnila do cely policajného zaistenia a vec realizuje ako ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. Nehoda sa našťastie zaobišla bez zranení. 

DN PN

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ďalší alkoholový previnilec spôsobil nehodu v Trnave 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드. 53-ročný vodič Dacie Logan z Trnavy vychádzal v Trnave z Ulice Chovateľstkej na Trstínsku, smerom do centra mesta. Taktiež sa nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke soil too. V dôsledku toho pri vychádzaní na Trstínsku ulicu narazil do Mercedesu Benz. Aj táto nehoda sa zaobišla bez zranení, no rovnako, aj pri tejto vinník „nafúkal“ Puyopuyo mp3. Prvá dychová skúška ukázala hladinu alkoholu 1,09 mg (2,27 promile) a po 20 minútach hodnota vystúpila na 1,22 mg, čo je v prepočte 2,54 promile What abouting. Aj tento vodič podozrivý z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky skončil v policajnej cele, kde čaká na rozhodnutie súdu o uznaní viny a výške trestu Wow background download.

V priebehu uplynulého týždňa polícia v Trnavskom kraji odhalila jazdu pod vplyvom alkoholu u 23 vodičov motorových vozidiel a 34 cyklistov rainbow songs.

DN TT Dacia

-TS KRPZ-

REKLAMA