Úvod Aktuality Polícia pátra po troch osobách, medzi nimi aj po Macedónčanovi z Vrbového

Polícia pátra po troch osobách, medzi nimi aj po Macedónčanovi z Vrbového

REKLAMA

Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestných a hľadaných osobách.

Polícia v Trnave vyhlásila pátranie po nezvestnej, 16 ročnej Sabine Ohrablovej z Hlohovca, ktorá sa prechodne zdržiavala u svojej matky vo Voderaroch 윈도우 10 자바 다운로드. Minulý týždeň v piatok, 7. 12. 2018 odišla z miesta prechodného pobytu do obchodu na nákup, ktorého sa už nevrátila. Sabina bola v minulosti viac krát nezvestná 화웨이 다운로드. Občania by ju mohli stretnúť nielen v okrese Trnava a Hlohovec, ale je aj predpoklad, že by sa mohla zdržiavať v okrese Malacky, v obci Plavecký Štvrtok Windows 7 in English.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Sabina Ohrablová je 170 cm vysoká, štíhlej postavy, má modrošedé oči, dlhé hnedé vlasy, vystrihané nad zátylkom na krátko. Na tele má viditeľné tetovania a to na pravej strane krku má vytetovaný kríž, na ľavej ruke na hánkach nápis ACAB a na pravej nohe nad lýtkom má nápis Patrik 트와이스 시그널 뮤비 다운로드.
Z domu odišla v rifliach, vo svetri a v čižmách maskáčového vzhľadu a čiernej zimnej bunde s veľkou kožušinou.

Policajti z oddelenia pátrania pátrajú aj po 29 ročnej žene Monike Ághovej z Veľkého Krtíša, ktorá sa zdržiava prechodne v obci Jaslovské Bohunice v okrese Trnava 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드. Matke oznámila, že odchádza a vzápätí ju malo byť vidieť ako nastupuje v obci Jaslovské Bohunice do čierneho vozidla zn. Škoda Octavia. Žena sa pred príchodom na Slovensko zdržiavala v Nemecku, kde pracovala Download acronis backup. Dvadsaťdeväťročná Monika je 160 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé oči a čierne krátke vlasy, ktoré má oboch stranách hlavy vyholené Download adventure games. Naposledy ju videli v modrých rifliach, v čiernej zimnej bunde a obuté mala rovnakej farby čierne tenisky.

REKLAMA

 

Polícia na základe príkazu Okresného súdu v Piešťanoch vyhlásila pátranie po mužovi menom Sevdilj Kaili Steam download again. 48-ročný Macedónčan zo Skopje sa zdržiaval v meste Vrbové a dlhodobo sa vyhýba nástupu do výkonu trestu odňatia slobody. Hľadaný muž je 162 cm vysoký, štíhlej postavy 3dp chip net 다운로드. Má hnedé prešedivelé vlasy. Súčasný vzhľad osoby sa môže líšiť so zverejnenou fotografiou. Predpokladáme, že cudzinec sa môže zdržiavať nielen po celom území Slovenska, ale aj v zahraničí 신촌좀비만화 다운로드.

Ak ste osoby na pátraní spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158. Informáciu môžete o osobách môžete poslať aj cez súkromnú správu na FB Polícia slovenskej republiky.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA