Úvod Aktuality Mesto vyzvalo rodičov, aby zvážili účasť s deťmi na podujatí Krampus –...

Mesto vyzvalo rodičov, aby zvážili účasť s deťmi na podujatí Krampus – Pochod čertov

REKLAMA

V sobotu 15. decembra sa má v Piešťanoch uskutočniť podujatie Krampus – Pochod čertov. Mesto Piešťany zverejnilo na svojej webovej stránke oznam, ktorý vyzýva rodičov, aby zvážili účasť s deťmi 설레임 에디션 다운로드.

Sobotňajší program v centre Piešťan začína popoludní o 13-tej hodine it now. Účinkovať v ňom budú country skupina Rovers a detský folklórny súbor Verešvaran. „Nakoľko sa časť programu uskutoční aj pochodom masiek centrom mesta s predpokladaným začiatkom o 17.00 h., touto formou si dovoľujeme obrátiť sa na rodičov detí a iných zákonných zástupcov neplnoletých osôb, aby zvážili, či je prípadná účasť na takom podujatí pre ich deti vhodná,“ znie oznam na webovej stránke Mesta Piešťany 컴바둑 다운로드. Po pochode bude program pokračovať v pekelnom stane, ktorý je postavený na Námestí J. Murgaša až do neskorých nočných hodín.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

„Chcem poprosiť všetkých obyvateľov mesta Piešťany o pokoj a kľud Stream download. Ja to hovorím stále, že tie výmeny názorov na sociálnych sieťach nie sú zrovna pokojné a vyvolávajú naozaj nie dobrú atmosféru a toto je to, čo mňa osobne v tejto chvíli trápi,“ vyjadril sa primátor Peter Jančovič na štvrtkovom rokovaní mestského zastupiteľstva masterpiece image.

Organizátori očakávajú v Piešťanoch tisíce návštevníkov. Na to, aby mohli podujatie v centre mesta usporiadať, potrebovali okrem splnenia iných povinností aj rozhodnutie na zvláštne užívanie miestnych komunikácií, ktoré podpísal exprimátor Miloš Tamajka so súhlasom Okresného riaditeľstva PZ SR, dopravný inšpektorát Trnava thermometer.

REKLAMA

V zmysle rozhodnutia môžu využiť na konanie podujatia Rázusovu ulicu, časť Námestia slobody (od MK Rázusova po okružnú križovatku s MK Nitrianska a Teplická), časť ulice Nitrianska ( od okružnej križovatky s MK Teplická a Námestie slobody po priechod pre chodcov situovaný oproti hlavnému vstupu do AUPARKU) a časť ulice Teplická (od okružnej križovatka s MK Nitrianska a Námestie slobody po vstup do objektu AUPARK). Pre potreby konania akcie majú byť z dôvodu bezpečnosti osadené zábrany, ktoré budú oddeľovať účinkujúcich od divákov Eternal Light. Organizátori majú zabezpečiť dostatočný počet ľudí kvalifikovaných usporiadateľov, ako počas  akcie nesmie byť na cestách a miestnych komunikáciách  v okolí konania akcie  ohrozená  bezpečnosť cestnej premávky a chodcov namilk sikimi magician's group. Bezpečnosť cestnej premávky na priľahlých cestách a miestnych komunikáciách má byť zabezpečená organizátorom v spolupráci so štátnou a mestskou políciou Linux YouTube download.

Počas vlaňajšieho Krampusu v Piešťanoch kolabovala doprava a kolóny siahali cez Krajinský most až na Banku. Tento rok vyzývajú organizátori návštevníkov, aby pokiaľ môžu, uprednostnili pri ceste do Piešťan hromadnú dopravu ako vlaky a autobusy 시민의 불복종 다운로드. Vodičom odporučili cez sociálne siete, aby na zaparkovanie použili parkoviská mimo centra mesta, napríklad pred nákupnými centrami, keďže je podľa nich pravdepodobné, že parkoviská v centre budú preplnené a budú sa tvoriť kolóny.

-th-

REKLAMA