Connect with us

Aktuality

Polícia pátra po totožnosti muža

Published

on

Reklama

Polícia pátra po totožnosti muža, ktorý je podozrivý z krádeže LCD displeja z trnavskej predajne áut. V utorok 22. septembra prišiel niekoľko minút po 14:00 do predajne na Nitrianskej ulici. Pravdepodobne ide o mladého muža vo veku 20 až 25 rokov, s nakrátko ostrihanými vlasmi tmavej farby.

2015-09-24_090852

Reklama

 

„Ako bežný zákazník si najskôr prezrel vystavené vozidlá a potom si sadol zo strany spolujazdca do auta Škoda Octávia Scout, hnedej metalízy. Vo vozidle zotrval niekoľko minút a potom prešiel k ďalšiemu vozidlu, ktoré je vidno na záberoch. Kontrolou vozidiel pracovníci neskôr zistili, že v hnedej Škode chýba „touch screen“ k rádiu v hodnote 547 eur,“ napísala v tlačovej správe hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Reklama

Schránka02Schránka01Na záberoch ho vidno v bielom krátkom tričku vpredu s tmavšou potlačou, v bledých rifľových nohaviciach. Na nohách mal obuté biele tenisky s tmavým pruhom po stranách. Ak občania mladíka na záberoch spoznali, akékoľvek informácie o ňom, môžu zatelefonovať na číslo 158.

-lt/zdroj: Tlačová správa Mária Linkešová – Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

Populárne články