Aktuality
Polícia pátra po nezvestnom dievčati
Polícia opätovne žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Natálii Nováki. Dievča má päť rokov a býva v Kľačanoch, okres Hlohovec.
[singlepic id=32634 w=320 h=240 float=left]Nezvestná je vysoká 105 cm, štíhlej postavy, hnedé rovné vlasy – dlhé po plecia, hnedé oči, na čele medzi očami má pigmentovú škvrnu.
Popis oblečenia: naposledy mala oblečené modré rifle, tričko s dlhým rukávom nezistenej farby, botasky ružovej farby.
Nezvestnú zobrala 20. mája 2012 z Kysuckého Nového Mesta, po dohode s jej otcom, blízka príbuzná. Dieťa mala vrátiť otcovi 22. mája. Do súčasnej doby tak neurobila a pobyt nezvestnej nie je známy.
Akékoľvek informácie k nezvestnej maloletej žiadame občanov nahlásiť na najbližší útvar PZ, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158.
Text a foto: KPPZ

-
Aktuality4 týždne ago
Dievča študujúce v Piešťanoch zverejnilo hrozivý status. Polícia zasiahla
-
Aktuality1 týždeň ago
Z Piešťan opäť lietajú chartre do Turecka
-
Aktuality3 týždne ago
Letná kúpeľná sezóna je otvorená. Pozrite sa ako tento rok vyzeral tradičný sprievod
-
PR Články3 týždne ago
Samozber jahôd a hrášku 2022 v Plantexe je otvorený