Úvod Aktuality Polícia pátra po mužovi a žene, o pomoc žiada verejnosť

Polícia pátra po mužovi a žene, o pomoc žiada verejnosť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavskí kriminalisti prosia o pomoc verejnosť ohľadom pátrania po dvoch osobách, ktorým sa nepodarilo doručiť trestný rozkaz a doposiaľ nebolo zistené miesto ich pobytu Download Blue Note. Ak ste hľadané osoby spoznali a viete o mieste ich súčasného pobytu, všetky informácie môžete oznámiť polícii na telefónnom čísle 158 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드.

Okresnú súd Prievidza vydal príkaz na zatknutie na 44-ročnú Moniku Geršicovú z Trnavy. Obvinenej sa nepodarilo doručiť trestný rozkaz nakoľko sa v mieste bydliska nezdržuje a doposiaľ nebol zistený jej pobyt Hdd regenerator. Je predpoklad, že sa vyhýba trestnému stíhaniu. žena je 160 centimetrov vysoká, plnoštíhlej postavy, má dlhé, odfarbené vlasy na bordovo s dĺžkou po ramená Pezna download. Oči má hnedej farby. Vzhľad hľadanej môže byť zmenený.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Trnavskí policajti pátrajú aj po 31-ročnom Petrovi Farkašovi zo Zavara Automatic tee store. Na menovaného vydal Krajský súd Trnava príkaz na dodanie do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Leopoldov. Odsúdenému sa opakovane nepodarilo doručiť výzvu na nastúpenie do výkonu trestu odňatia slobody, výkon trestu odňatia slobody do dnešného dňa nenastúpil, čím existuje obava, že sa odsúdený skrýva a vyhýba sa trestu odňatia slobody 카1 더빙 다운로드. Muž je 180 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči.

-red/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA