Úvod Aktuality Polícia pátra po mladej Vážskohôrčanke

Polícia pátra po mladej Vážskohôrčanke

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prievidzskí policajti žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej 16-ročnej Tereze Evincovej z Hôrky nad Váhom. Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu dievčaťa, oznámte ihneď polícii Windows Subscribers.

Evinicová Tereza

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tereza odišla v pondelok 21 sentence. novembra ráno do školy, kam však nedorazila. Uviedla, že nechce žiť na Slovensku, pretože v anglickom meste Leicester, kde žila 12 rokov, má veľa kamarátov 막돼먹은 영애씨 다운로드.

Tereza Evincová je vysoká 172 cm. Je štíhlej postavy. Má po plecia dlhé čierne rovné vlasy a hnedozelené oči. Na jazyku má piercing v tvare guľôčky Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Na sebe mala oblečenú zelenú dlhú bundu s kapucňou a na nohách obuté biele tenisky značky Nike Air Max.

V prípade, že ste dievča videli alebo viete, kde by sa mohlo nachádzať, navštívte najbližší policajný útvar, prípadne kontaktujte políciu na čísle 158, stálu službu Obvodného oddelenia Nové Mesto nad Váhom na mobilnom čísle 0961 243 755 alebo volajte priamo na číslo kriminálnej polície – 0961 243 370 Imodio Language Pack.

-TS KR PZ v Trenčíne-

REKLAMA