Úvod Aktuality Aktualizované: Polícia pátra po 13-ročnej Viktórii z Piešťan. Nevrátila sa zo školy

Aktualizované: Polícia pátra po 13-ročnej Viktórii z Piešťan. Nevrátila sa zo školy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia pátra po nezvestnej 13 ročnej školáčke z Piešťan. Maloletá Viktória Boháčová odišla včera ráno od babky v Piešťanoch pravdepodobne do školy 안드로이드 os 다운로드. Po vyučovaní zvykla chodiť domov okolo 14.00 h, kde sa nevrátila, doteraz nepodala rodine o sebe žiadnu správu a zdržiava sa na neznámom mieste 가상 악기 다운로드.

Aktuálna foto – Maxo Polák HAKA

Viktória Boháčová je 163 cm vysoká, má hnedé dlhé vlasy ostrihané do postupna 콜오브듀티 다운로드. Dievčina pôsobí starším dojmom, približne na 15 rokov. Pri odchode do školy mala oblečené pepitové nohavice čierno – bielej farby, čierne tričko, blúzku bielej farby s kockovým vzorom, tmavo zelený kabát a čierne topánky so šnúrkami Full House comics.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dievčina sa môže pohybovať po meste Piešťany, ale nie je vylúčené, že ju môžete vidieť aj v iných mestách v rámci celého Slovenska 에디우스 9 다운로드. Podľa dostupných informácií naposledy bola videná na autobusovej stanici v Piešťanoch. Ak ste nezvestnú Viktóriu spoznali a videli, akékoľvek informácie k jej pohybu môžete nahlásiť ihneď na číslo 158 alebo na najbližší útvar polície 미국에서 한국방송 다운로드. Informácie  môžete poslať aj cez súkromnú správu na Facebooku

Aktualizácia 25.9.2019 17:30 h: „Pátranie po nezvestnej školáčke bolo dnes krátko pred15.00 ukončené Sketch-Up Pro8. Policajti z Obvodneho oddelenia PZ Vrbové ju našli v obci Chtelnica. Dievčina bude odovzdaná po výsluchu rodine,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Maria Linkešová 윈도우 라이브메일 2012 다운로드.

TS KR PR v Trnave

REKLAMA