Úvod Aktuality Polícia odhalila drogy u žiaka základnej školy

Polícia odhalila drogy u žiaka základnej školy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Základná škola v Trnave požiadala políciu o vykonanie preventívnej aktivity so zameraním na predchádzanie drogovej trestnej činnosti 웹캠 드라이버 다운로드. Dvaja policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Trnave vykonali dnes v dopoludňajších hodinách teoretickú časť prednášky, po ktorej nasledovala ukážka vyhľadávania drog služobným psom I love you again. Počas ukážky pes označil jednu zo školských tašiek, v ktorej zacítil drogu. Následne 13 ročný žiak dobrovoľne vydal z peračníka igelitové vrecúško so sušenou rastlinou 카3 한글자막 다운로드. Rastlinný materiál polícia zaistila a bude zaslaný na expertízu. Poverený príslušník polície začal trestné stíhanie z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi hand pump.

„V zmysle Trestného zákona je za neoprávnené prechovávanie drogy pre vlastnú potrebu možné uložiť trest odňatia slobody až na tri roky nx 9.0 다운로드. Päťročné väzenie hrozí páchateľovi, ak neoprávnene prechováva drogu pre vlastnú potrebu vo väčšom rozsahu. Ak by aj expertíza potvrdila, že zaistenou látkou skutočne bola marihuana, trestné stíhanie bude pre nedostatok veku zastavené, pretože, kto v čase spáchania činu inak trestného nedovŕšil štrnásty rok svojho veku, nie je trestne zodpovedný,“ uviedla v správe Martina Kredatusová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Dungrid free download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V uplynulom roku vykonali policajti zaradení na úseku prevencie v rámci celého kraja 77 prednášok a besied so zameraním na predchádzanie drogovej trestnej činnosti Park Jae-bum my last download. Túto tému si vypočulo takmer 2 tisíc žiakov.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA