Úvod Aktuality Polícia hľadá ženu z Trstína, pomôže aj vrtuľník

Polícia hľadá ženu z Trstína, pomôže aj vrtuľník

REKLAMA

AKTUALIZOVANÉ 22. apríla o 15.15 h: „Hľadanú ženu sme aj vďaka vašej pomoci našli. Ďakujeme za obrovský záujem a veľké množstvo zdieľaní 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Hľadanú ženu sme našli pri priehrade Boleráz. Podľa prvotných informácií je žena bez zranení,“ informovala hovorkyňa polície Zlatica Antalová Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black.

Trnavská polícia vyhlásila pátranie po 46-ročnej Jane Mancovej. Policajti z Trstína pátrajú po žene v širokom okolí obce a na pomoc priletí aj vrtuľník 아이폰 펌웨어 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Ženu naposledy videli včera krátko po obede v práci, v obci Trstín. Odtiaľ odišla, na svojom aute Kia Sportage s číslom TT363GD, smerom na Trnavu 두둥실 내 새끼 다운로드. Posledný osobný kontakt s rodinou mala večer predtým. Včera sa ozvala len jednou správou svojmu manželovi. Odvtedy o sebe nedala nikomu známemu vedieť,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave 미니언 즈 파라다이스 다운로드.

Jana je 184 cm vysoká a štíhla žena, má dlhé tmavé vlnité vlasy. Má šedo-zelené oči a nosieva dioptrické okuliare.

„Pokiaľ ste nezvestnú ženu alebo jej auto videli, alebo viete, kde by sa mohla zdržiavať, ihneď kontaktujte linku 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na našu fb stránku polícia SR- Trnavský kraj. Všetky informácie nám pomôžu ženu rýchlejšie vypátrať,“ uvádza ďalej polícia.

POLÍCIA INTENZÍVNE HĽADÁ 46 ROČNÚ JANKU
DNES NÁM NA POMOC PRILETÍ AJ VRTUĽNÍK

Trnavská polícia vyhlásila pátranie po 46…

Posted by Polícia SR – Trnavský kraj on Thursday, April 22, 2021

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA